Які нюанси необхідно враховувати при ремонті і дизайні квартири-студії Квартири-студії – функціональний і комфортабельний вид житла, що ідеально підходить для творчої та динамічною молоді. У такому приміщенні ви здатні робити все на свій смак: зводити перегородки, облаштовувати різні зони і так далі.

Завдяки архітектурній концепції такої квартири, вам не варто турбуватися про стереотипи, адже даний вид житла просторий, і при цьому, комфортний. При дизайні і обробці приміщення, не варто спиратися на якісь стандарти, яка буде меблі, стать, колір стін і так далі – вибір буде залежати тільки від ваших особистих переваг. Тому ціна на ремонт та облаштування безпосередньо залежить від ваших фантазій та ідей.

В першу чергу, перш ніж приступати до ремонту, визначитеся, в якому стилі буде приміщення. Вільне планування житла передбачає використання таких сучасних стилів: лофт, мінімалізм, скандинавський, а також варіанти етнічного стилю. Обмежень при облаштуванні немає ніяких. Якщо ви до кінця не можете визначитися, як буде виглядати кінцевий варіант квартири, то слід звернутися до кваліфікованих дизайнерів, які з радістю запропонують один з декількох варіантів.

Однак, незважаючи на роботу професіоналів, не пропустіть момент вставити свою лепту, так як ця квартира, в першу чергу, ваша, і майбутній її мешканець – ви. До речі, так як квартира-студія володіє відкритим плануванням, це означає, що всі елементи будуть на виду, тому стиль інтер'єру грає важливу роль. Подивитися варіанти дизайнів і обговорити можливість ремонту житла можна тут - www.obrazyuk.com.

Які нюанси необхідно враховувати при ремонті і дизайні квартири-студії
Планування квартири може бути абсолютно будь-який, за рахунок цілісності простору. В першу чергу ви повинні чітко розуміти, як житло буде ділитися на зони. Найскладнішим є визначення місць під кухню та санвузол, так як вони повинні розташовані поруч з вентиляційним блоком. Вітальню можна розміщувати прямо по центру квартири, а спальню зробити таким чином, щоб виникла атмосфера самоти. Чітко розмежувати простір можна використанням різної меблів або покриттів для підлоги та стін. Не забувайте використовувати світлові джерела, які дозволяють не тільки розмежувати зони, але і робити акценти на конкретному предметі.

Дизайн – не єдине, про що варто потурбуватися. Важливим чинником буде облаштування інженерних систем, водопостачання, електропостачання, обігрів і так далі. Щоб квартира була тепла і затишна, необхідно оснастити її якісною вентиляцією і системою опалення. Щоб створити справжній комфорт, і при цьому заощадити кошти на електроенергії, можна вдатися до утеплення стін і придбання якісного склопакета.

Слід також грамотно підбирати меблі, щоб її розміри чітко вписувалися в інтер'єр приміщення, інакше можна перетворити житло в салон меблів.