Фасадні сітки Які б роботи не виконувалися, найголовніше – забезпечення безпеки працівникам та оточуючим. І в www.postroil.com це важливо, мабуть, більше ніж в який би те ні було інший сфері, адже саме тут найчастіше виникають непередбачені обставини, від яких потрібно захистити й тих, хто працює нагорі, і тих, хто знаходиться знизу.

Саме для цього в будівництві необхідно використовувати фасадну сітку.

Це спеціальне огородження, яке закриває будівельні ліси і частина самого будинку, коли виконується ремонт або реконструкція. Зроблено воно з матеріалу, який не надають шкідливого впливу промені сонця, гниття, і інші фактори. Сплітається www.lesa-stroy.ru особливим методом, що не допускає її розпускання і захищає від пошкоджень.

Фасадні сітки
При цьому сітка володіє такою гідністю, як легкість її розрізання і додання їй потрібно розміру, причому окантовывать зріз необов'язково. Потрібно фасадна сітка ще й для того, щоб запобігти падіння інструментів і матеріалів за територію будівельного майданчика. Також вона приховує будівництво від сторонніх очей, тобто, зберігає вигляд міської архітектури.

Виробляють фасадну сітку найчастіше з капрону, але іноді можна зустріти сітку з високоміцного стрічкового поліетилену. Якщо є необхідність, можна вибрати сітку, в якій є прошивні отвори в центрі і по краях. Завдяки цьому можна без зусиль об'єднати смуги сітки і благополучно закріпити її на лісах. Оскільки міцність фасадної сітки дуже висока, її можна швидко змонтувати, а застосування може бути багаторазовим.