Планування ремонту у ванній кімнаті - підводні камені Ремонт ванної кімнати – це досить відповідальний момент, до якого потрібно підходити з точним розумінням усіх подальших дій.

Для тог, щоб в процесі ремонту не було різних «сюрпризів», необхідно заздалегідь знати всі моменти, які зазвичай зустрічаються при ремонті ванної кімнати.

При виконанні ремонту у ванній кімнаті з маленькими розмірами, не рекомендовано використовувати темну керамічну плитку. Краще вибирати тільки світлі тони. При цьому якщо кахель розташувати вертикально, то приміщення ванни візуально буде здаватися більш високим.

А ось якщо кахель розташувати горизонтально, то кімната буде здаватися просторіше. Так само більш просторої ванної кімнати зробить керамічна мозаїка, яка до всього ще й дуже красиво виглядає.

Планування ремонту у ванній кімнаті - підводні камені
Планування ремонту у ванній кімнаті - підводні камені

Найкраще вже в самому початку визначитися з типом стелі. Відмінним варіантом буде підвісна дзеркальна стеля з вологостійких панелей.

Доцільним буде застосування натяжних стель з ПВХ. Вони мають великий спектр кольорів і бувають глянцевими і матовими.

Також потрібно заздалегідь подумати і про сантехніці. Можна добре заощадити простір ванної кімнати, застосовуючи сантехніку потрібних розмірів. Відмінним рішенням може виявитися використання кутовий сантехніки. Вона чудово впишеться в інтер'єр. А замовлені меблі у ванну зможе сховати всі сантехнічні комунікації.

Планування ремонту у ванній кімнаті - підводні камені
Планування ремонту у ванній кімнаті - підводні камені

Для маленьких кімнат сьогодні користується популярністю компактна техніка «два в одному». Набирають популярність душові та міні ванни.

Потрібно віддати належне увагу висвітленню ванних кімнат. Воно відіграє важливу роль у візуалізації простору. Хорошим варіантом буде застосування ламп «денного» світла, які бувають з холодним і теплим світлом.

Планування ремонту у ванній кімнаті - підводні камені
Так само величезним попитом користуються лампи з економією електричної енергії. Чудово виглядають підсвічують елементи, такі як світлодіодні світильники. Але до дизайну ванної також можуть підійти і класичні світильники, наприклад, бра.

Бажано заздалегідь передбачити різні варіанти комбінованого освітлення. Яскраве освітлення буде надавати ванній кімнаті більш святковий вигляд, створюючи вранці відмінний настрій. У вечірній час допоможе максимально розслабитися тьмяне світло, створюючи релаксаційну атмосферу.

Враховуючи всі ці нюанси при ремонті, можна бути впевненим, що після ремонту ванна буде повністю відповідати всім критеріям сучасної ванної кімнати.