Безпружинні матраци Безпружинні матраци відрізняються своїми чудовими ортопедичними якостями. Принцип вироби такий, що замість металевих пружин у виробі знаходиться який-небудь натуральний наповнювач, який і забезпечує йому пружність.

При вирішенні www.negagroup.ru можна дізнатися, які саме вам підійдуть. Найпопулярнішими наповнювачами вважають кокосове волокно, пенополеуретан і латекс. Крім чудових ортопедичних якостей, такі вироби відрізняються ще абсолютну безшумність, і відсутністю будь-якого скрипу.

Безпружинні матраци
Ці матраци відрізняються досить високим показником комфортності і м'якості, в порівнянні з іншими пружинними родичами. Якщо у людини немає ніяких проблем з хребтом, то такий матрац прекрасно йому підійде.

Матраци з кокосовим волокном рахуються найкращими по якості. Вони є найбільш практичними, самими довговічними, але в той же час найдорожчими. Але всім зрозуміло тут якість виправдовує ціну.

Пінополіуретан, годиться для безлічі цілей, і на сьогодні досить широко застосовується при виготовленні безпружинних матраців досить непоганої якості. Матраци, наповнені струттофайбером, відрізняються своєю, досить високою вологостійкістю також вони дуже добре зберігають тепло.

Латексний наповнювач використовується найчастіше для виготовлення матраців самої верхньої цінової категорії. Цей матеріал досить гнучкий. Виготовляють його, як правило, із соку гевеї. Також існує матеріал, що володіє пам'яттю попередньої форми. Ці вироби найдорожчі з усіх.