Поради з вирощування огірків в теплиці Вирощування огірків в якості корисного продукту налічує не одну сотню, чи навіть тисячу років. Важко уявити стіл сучасний дачника без цих соковитих і корисних овочів: при цьому його можна використовувати не тільки в сирому вигляді, але і готувати різні загортання і маринади.

Однак, через мінливості клімату, добитися хорошого урожаю огірків виходить далеко не в кожному регіоні. Тут і приходить на допомогу теплиця, що дозволяє не підлаштовуватися під мінливості погоди. Як і будь-яка інша культура, вирощування огірків тепличних умовах має деякі нюанси.

Перед висаджуванням розсади грядки потрібно добре приготувати і в міру зволожити. Між посівами зазвичай дотримується дистанція 50 см: таке пристойну відстань пояснюється властивістю огурцовых пагонів до розростання і сплетення один з одним, що негативно відображається на пишноти цвітіння, і накопичує непотрібні надлишки вологи. Після деякого зміцнення пагонів їх потрібно обов'язково підв'язувати, що сприяє більшої рівномірності в прогріванні грунту, спрощує зрошення і робить догляд за рослинами більш простим. Для цих цілей простіше всього застосувати спеціальну сітку, змонтовану на площі грядок. Хоча обмеження для фантазії дачників в цьому відношенні немає, і для підв'язки можуть застосовуватися різні способи.

Ще одна важлива операція на цьому етапі – проведення прищипок, яким піддаються бічні гілки. При цьому проводитиметься обрізка тих пагонів, своєю активністю стають перешкодою для сусідніх пагонів. Завданням дачника є формування пишного куща, в якому більшість листя росте в центрі.

Дуже важливо створити всередині теплиці найбільш оптимальний мікроклімат для зростання огірків. Це відповідає температурним показникам від +20 до +30 градусів, з невеликими коливаннями всередині цього відрізка протягом доби. Огірки є

Поради з вирощування огірків в теплиці
дуже светолюбивыми рослинами, тому для виготовлення теплиць під огірки потрібно застосувати максимально прозорий матеріал. Для того, щоб влітку всередині теплиці не спостерігалося скупчення пари, важливо створити невелике наскрізне провітрювання.

Полив всередині огурцовых теплиць проводиться не частіше одного разу на день або через день. Дуже важливо при цьому дотримуватися помірності в усьому: температура поливної води і грунту повинні по можливості максимально відповідати один одному. Це дасть можливість кореневим системам максимально комфортно себе почувати. Годують огурцовые пагони мінеральними і органічними речовинами, з внесенням на невелику глибину недалеко від коренів: такий режим харчування найбільш оптимальний для огірків. Головне при цьому не допускати передозування: у цьому випадку краще недогодувати, чим перегодувати.