Установка стелажів на мезоніні Як правило, щоб зберігати товари або сировину на складі, використовуються стелажі. Вони можуть бути різної конструкції, аж до звичайних полиць. Але це було б не раціонально, тим більше розрахунок йде на розширення складських можливостей.

Може бути проведена metall-form.ru якщо така необхідність є. Таким чином, виникає потреба в зниженні витрат при використанні складу. Іншими словами, необхідно збільшити на нього навантаження, але при цьому, не розширювати приміщення. Начебто нездійсненне завдання, однак, все розв'язується.

Установка стелажів на мезоніні
З'явилася можливість використовувати стелажі на мезоніні. Це нагадує висотний конструктор, тільки для зберігання товарів. Між ними можуть бути проїзди, щоб техніка вільно переміщалася.

Виходить, що економиться простір, а посадочні можливості для зберігання, навпаки, збільшуються. І все це за рахунок експлуатації мезонінів, які встановлюються і збираються в самі короткі терміни.

Крім того, їх можна виставляти на будь-яку висоту, головне, щоб обслуговуючий персонал не відчував незручностей. В цілому ж, стелажі на мезонинах розширюють межі раціонального використання приміщення. Вони витримують на собі значно, велику масу, в теж час, не знижують навантаження.

Подібними конструкціями користуються там, де серйозно збільшено рух товару. Сюди можна включити склади супермаркетів, торгових центрів і промислові об'єкти. Скрізь потрібно економити простір, але при цьому, напхати, як можна більше товарів. Зрозуміло, що не завжди це виправдано, однак іншого виходу просто немає.