Піскоструминне очищення Дана методика очищення використовується з того часу, коли почали активно експлуатувати метал. В основі обробки, лежить подача піску під великим тиском.

Це можуть бути спеціальні помпи, які викидають частинки на поверхню, що очищається.

Так, www.nordepox.ru може бути застосована при замовленні, який можна дати онлайн, в тому числі. Широке поширення, піскоструминне очищення отримала для промислового сектора, а точніше, в металургії. Саме там доводиться робота з іржавими трубами і профільними листами.

Щоб надати їм гарну зовнішню структуру, пісок видавлюють за рахунок стисненого повітря. Ударяючись об поверхню металу, він здирає іржу і стару фарбування. Таким чином, виробу повертається презентабельний вигляд.

Піскоструминне очищення
Крім того, піскоструменева очистка використовується для обробки фільтраційних колодязів. В цьому разі працюють з граничною обережністю. Так як, доводиться очищати сантехнічне обладнання.

Найпоширеніше поняття подібного методу очищення, це використання матеріалу на повторному процесі. До речі, крім піску, можуть застосовуватися більш м'які абразивні речовини. Ми говоримо про кольорових металах, які не завжди витримують тиск подачі піску.

Але факт залишається фактом, що металеві заготовки можна повернути в нормальне русло і повторно їх експлуатувати. Не доводиться довго шліфувати їх на верстаті, щоб зняти стару фарбу або іржу. Достатньо лише вдатися до методу піскоструминної обробки металевої поверхні.