Отримання сро на проектування Необхідно розуміти, що отримання допуску на проектування, є необхідним моментом для всіх організацій, компаній, і фізичним особам, які займаються архітектурно-будівельним проектуванням.

Так, sroserv.ru вже не передбачає обов'язкового володіння ліцензією. Тепер не потрібна ліцензія як раніше, для цього сьогодні для того що провести проектні роботи вам необхідно буде вступити в СРО проектувальників. Таким чином, потрібно розуміти, що саморегулювання зможе позбавити державу від різних надлишкових функцій.

Отримання сро на проектування
Як тільки людина вступає в СРО, то організація, як правило, моментально об'єднується з іншими професіоналами даній області, підвищуючи при цьому якість робіт.

Отримати допуск на проектування, з допомогою СРО - є єдиною можливістю законним чином здійснювати діяльність, яка пов'язана з підготовкою документації і будівництвом будівель.

Для того щоб змогли отримати допуск сро на проектування, як правило, для цього вам потрібно буде вступити в сро проектувальників, яка здатна видати відповідний допуск на проведення різного роду робіт.

Для того щоб отримати сро на проектування, то для цього потрібно від юридичної особи збір обов'язкових документів. Сюди необхідно відносити: протокол про призначення керівника, установчого договору з усіма змінами і т. д.

Після того як будуть представлені всі необхідні документи, ви зможете здійснити цей процес. Всі документи в обов'язковому порядку повинні бути завірені штампом, і підписами керівників.