Вибір пральної машинки Пральна машина купується не кожен день, тому до її вибору потрібно поставитися відповідально. Один з найбільш важливих критеріїв, за якими потрібно вибирати пральну машинку, - це її довговічність і надійність.

Але не варто вірити тому, що говорить з цього приводу продавець, або того, що пишуть в рекламі. Основний показник надійності пральної машинки – це те, де її зібрали.

Фахівці не раз проводили дослідження, збирали дані статистики, і за підсумками всього цього прийшли до висновку, що італійські машини в середньому служать 5-8 років, а німецькі – 10-15 років. Пральні машини корейської і китайської зборки зазвичай служать близько п'яти років, деякі виходять з ладу протягом перших трьох. А кращими в цьому відношенні прийнято вважати машини австрійської та шведської збірки – вони можуть протриматися навіть 20 років. Таким чином, якщо хочете скласти думку про довговічності пральної машини, зверніть увагу на те, в якій країні вона була зроблена.

Не менш важливо звернути увагу на те, ручної збірки машина або ж вона зроблена автоматами бо як www.vestel.ru повинна збиратися руками. Автоматична збірка дозволяє знизити ціну на пральну машину, одна вона скорочує термін її експлуатації. Наприклад, такий турецький виробник ПОВІКУ збирає машини повністю з допомогою автоматів, від початку і до кінця процесу складання. В результаті ці машини є одними з найдешевших, але разом з тим і надійністю вони не блищать. Краще людини ніхто не може впоратися з таким завданням, як закріплення деталей пральної машини. Так що перевагу треба віддавати ручній збірці.

Але найчастіше зустрічаються пральні машини, в яких процес складання поділений на ручне та автоматизоване частини. Наприклад, до компаній, що практикують подібний прийом, відносяться ASKO і Bosch. Відрізняються такі машини часткою ручної збірки в загальному процесі. Наприклад, компанія Evronova виробляє пральні машини, зроблені ручним збиранням на дві третини.

Треба сказати, що ручна збірка впливає тільки на надійність і довговічність машини. Якщо вас хвилює виключно якість прання, над складанням можна не замислюватися, тому що на цей параметр вона не впливає. Але все ж завжди приємно, коли куплена річ, будь то пральна машина або щось інше, служить вам вірою і правдою.