Димарі для камінів В системі опалення, безперечно, одним з основних компонентів є димова труба. Про характеристики та пристрої таких виробів, як пічна труба, при проектуванні опалення в самому початку задумується кожен.

Димоходи встановлюються для печей, для газових котлів, для лазні, для камінів. На сьогоднішній день з'явилися нові можливості монтажу, приміром, димових пічних труб. Використовується зовсім інший вибір матеріалів, а також назва – труба частіше в побуті використовується як димар.

Для будь-якого каміна, де використовується рідке чи тверде паливо, сам пристрій каміна в принципі є не настільки важливим, порівняно з пристроєм димоходу. Тобто димова труба, з використанням якої виходить назовні дим, відіграє дуже велике значення.

Основною функцією димар для каміна, безперечно, є безпечне відведення назовні продуктів згоряння. При цьому використовується природна тяга. Також димар для каміна в якості основних функцій має забезпечувати створення безпечних для людини умов і в роботі димового каналу відсутність збоїв.

Адже якщо димохід обраний не вірно, то можуть виникнути такі наслідки, як присутність зворотної тяги, задимлення, і навіть пожежа. Саме тому для каміна підбір димоходу необхідно довірити фахівцям.

Адже найголовніше – його безпеку, а також довга робота і якісне опалення приміщення за допомогою самого каміна буде залежати від правильного підбору димоходу.