Запобіжники Де використовують високовольтні запобіжники ПКТ?

Струмообмежуючі високовольтні ПКТ velsnab.ru розроблялися з метою захисту від перевантажень і струмів короткого замикання силових трансформаторів і трансформаторів напруги.

Як влаштовані струмообмежуючі високовольтні ПКТ запобіжники?

Складається запобіжник ПКТ з декількох елементів: два опорних ізолятора, два контакту і змінний патрон. Виготовляється змінний патрон зі скла або фарфору і армується вставками з латуні. Він наповнений кварцовим піском високою якістю очищення. В кварцовому піску міститься плавкий елемент з посрібленою чи ніхромового мідного дроту. Так само деякі моделі запобіжників оснащуються висувається за допомогою пружини покажчиком спрацювання.

На якому принципі працюють запобіжники ПКТ?

У момент короткого замикання і стрибка напруги Плавка вставка в кварцовому піску плавиться від впливу високої температури. Тим самим гаситься дуга, що виникає в процесі переривання провідника від напруги. Кварцовий пісок в патроні допомагає уникнути нанесення шкоди обладнанню. І як результат всього того, що відбувається ланцюг розмикається, і обладнання залишається в цілості й схоронності.

У якій сфері найчастіше використовуються ПКТ запобіжники?

Струмообмежуючі ПКТ запобіжники були розроблені для використання в міських, а так само промислових електромережах, у яких напруга варіює від 3 до 35 кВт. Встановлюються запобіжника в щитках керування спеціальних трансформаторних підстанціях.

Увага! Установка запобіжників має строго відповідати його номінального значення.