Як виробляти колеровку фарби Під час ремонту вам потрібно досить велика кількість фарби для оздоблення стель, стін і декоративних конструкцій. Часто варіанти забарвлення готових фарб можуть не підходити для обраного стилю інтер'єру.

Тому, доводиться виробляти колеровку білого кольору фарби для отримання потрібного результату.

Здійснення як малих, так і великих будівельних проектів потрібно проводити за допомогою такої послуги, як www.ExpertBox.ru або іншими словами - будівельний контроль. Це допоможе швидко і якісно отримати готову будову. І далі займатися його внутрішнім дизайном.

Колеровка зазвичай проводиться двома способами. Перший – це машинна колеровка. Вона виконується за допомогою спеціалізованого обладнання. Другий – ручний спосіб, при якому колір фарби визначається візуально, шляхом додавання до основи відповідного колорантів. Вручну, достатньо складно не помилитися з кольором, тому, щоб уникнути зайвого затемнення кольору, скористайтеся наступними радами.

Як виробляти колеровку фарби
Якщо ви збираєтеся, наприклад, пофарбувати фасад будинку, то вам буде потрібно велика кількість фарбувального складу. У такому випадку краще скористатися машинної колеровки, так як при повторному додаванні колера ви навряд чи повторіть потрібний колір.

Для отримання стандартного чіткого відтінку фарби використовуйте сухі пігменти. Навпаки, для незвичайних відтінків - беріть спеціальну колерную пасту. Сухі колоранти не відрізняються великою різноманітністю кольору, на відміну від паст.

При отриманні кольору, спробуйте нанести його на поверхню, адже з-за різниці в освітленні, може вийти небажаний відтінок. При ручному замісі колера рекомендується розрахувати кількість фарби відразу на кілька шарів. Може вийти так, що легкий відтінок, покладений в два шари буде темніше передбачуваного. Тому краще не доповісти колер, ніж переборщити з ним.