Переваги меблів ротанга В будь-якому приміщенні, де панує сонячне світло, чи то просторий будинок на березі моря або квартира з видом на весь мегаполіс, необхідний інтер'єр, наповнений легкістю і безтурботністю.

Вироби з ротанга відрізняються зручністю, мають приємний аромат і нагадують про тепле літо та екзотичних країнах, в яких росте пальма ротанга – матеріал, що дав назву цьому універсальному виду меблів.

Довга і міцна ліана, що нагадує по своїй фактурі бамбук, неймовірно зручна для обробки. Вона виростає в умовах підвищеної вологості і має трохи пористу структуру, завдяки якій добре гнеться і здатна приймати будь-які форми. Для того щоб надати меблів більш вишуканий вигляд вона обробляється рослинними барвниками різноманітних відтінків. Особливо привабливо виглядають натуральні кольори, наприклад, золотиста сосна або темний горіх.

Ротангові www.gardenello.com.ua універсальна, так як може використовуватися практично в будь-якому приміщенні – передпокої, вітальні, ванної, на літній терасі або в зимовому саду. Вона нітрохи не «спрощують» інтер'єр, а навпаки, робить його більш ексклюзивним і стильним. Крім класичних форм, дизайнери винаходять нові, більш сучасні моделі, в яких ротанг може комбінуватися з іншими матеріалами, наприклад, зі склом або алюмінієм.

Переваги меблів ротанга
Переваги меблів ротанга

Якщо ви хочете створити у своєму будинку атмосферу спокою і невимушеності, то ротангові меблі чудово підійде для його оформлення. Благородний колір і фактура натурального матеріалу перетворюють плетені вироби в неодмінний атрибут інтер'єрів заміських котеджів і сучасних квартир. Для такої меблів необхідний простір, сонце і стримане шанобливе оточення. Основна її особливість – це максимум комфортності і здатність облагородити будь-яку обстановку.

Крім естетичного зовнішнього вигляду меблі з ротанга має безліч переваг перед деревиною, так як є більш міцною, легкою і гнучкою. Це один з найбільш екологічних видів меблів, який, безсумнівно, оцінять шанувальники здорового способу життя. Даний матеріал піддається мінімальній технічній обробці, а в плетінні в основному використовується ручна праця. До того ж, ці вироби досить економічні і зберігають прохолоду навіть у спеку.

Переваги меблів ротанга
Переваги меблів ротанга

Ротанг легко поєднується з іншими матеріалами, володіє багатою палітрою кольорів. Завдяки своїй податливою фактурі він здатний надихнути багатьох дизайнерів на різні експерименти. Не слід забувати і про його екзотичності, що дозволяє створити в інтер'єрі захоплюючу атмосферу романів Кіплінга.