Як зробити крісло з фанери Крісло-гойдалка є класичним предметом комфортною і привабливою меблів. Воно розслаблює м'язи тіла, а завдяки неспішного і ритмічному руху сприяє заспокоєнню і релаксу.

Популярність даного предмету меблів зумовила появу безлічі модифікацій та варіацій.

Змайструвати крісло-качалку самостійно можна в кілька етапів:


  1. Підготовка інструментарію. Придатним матеріалом для цього крісла стане фанера, яка забезпечить міцність та довговічність. Обробка листів передбачає наявність електричного лобзика, дискової шлифомашинки, шуруповерта і молотка. Для вимірювань та інших робіт необхідно запастися прямим кутом, рулеткою, шпателем, кистями і олівцем.

  2. Створення креслення. Для правильного розрахунку кількості матеріалів слід створити креслення крісла. Його можна взяти з тематичних ресурсів в інтернеті. Рекомендується перемістити креслення на паперовий носій і вирізати лекало, що полегшить нанесення контурів на фанерні листи.

  3. Вирізка заготовок. Для крісла-качалки потрібно меблева фанера різної товщини і розмірів, що залежить від конкретного задуму та обраної моделі.

  4. Обробка компонентів. Деталі необхідно відшліфувати і зняти невеликі фаски. Окремо обробляються торці всіх компонентів для захисту від вогкості.

  5. Збір конструкції. З'єднання підготовлених деталей і повторна обробка від негоди (якщо крісло буде розміщено на вулиці чи в садку). На завершальному етапі отвори акуратно зашпакльовуються, а готовий виріб обробляється антисептиком і покривається лаком.


Чому саме фанера

Листи фанери краще всього підійдуть для створення крісла-гойдалки, оскільки вказаний матеріал володіє масою переваг, які гарантують:


  1. легкість і безпеку робіт;

  2. простоту вирізання та обробки матеріалу;

  3. міцність конструкції, здатність витримувати навантаження;

  4. захист від вологи й інших негативних факторів.


Гнута фанера, яка вимагається у процесі виготовлення меблів з сучасним і унікальним дизайном, надається багатьма організаціями. Крім того, її можна виготовити власноруч, що досягається завдяки еластичності матеріалу і його трансформаційних здібностям.

faneramonolit.ru фанера використовується для меблів інших типів і видів, відрізняючись простотою догляду, екологічною чистотою і лояльною ціною. Зазначений матеріал перевершує значна кількість дерев'яних виробів, що застосовуються в меблевому виробництві.