Вітрини як елемент, що вирішує комплекс завдань Один з аспектів, завдяки яким можна збільшити кількість продажів – грамотне розміщення товару і правильна організація торгового залу. Обладнання для торгівлі є не тільки елементом інтер'єру, але і дозволяє вигідно надати саму продукцію.

Таким чином, візитна картка закладу – торгова вітрина, завдяки якій виділяється як окремий предмет, так і ціла група товарів, що відноситься до унікального сегменту. Широким попитом зараз користуються вітрини, оснащені торговими стелажами, які можна зустріти в кожному супермаркеті. Але, варто відзначити, що в деяких магазинах на заміну стелажів прийшли вітрини, приміром, це точки, які займаються розповсюдженням мобільних телефонів, ювелірною продукцією, парфумерією та косметикою. Великий асортимент торгового обладнання можна знайти за наступним посиланням - www.mebel-star.com.ua.

Вітрини як елемент, що вирішує комплекс завдань

Щоб покупець мав повний огляд на продукцію, зараз випускаються вітрини з прозорого скла. Вітрини користуються великим попитом, порівняно з класичними стелажами, так як завдяки їм торгова точка виглядає елегантно, вишукано, і при цьому не загороджує сам товар.

Вдало доповнити загальний дизайн магазину можна з допомогою систем вітрин, які виготовляються в єдиному стилі, але складаються з різних моделей прилавків та вітрин. Всі вітрини торгового виду бувають двох видів: повністю складаються з скла і з профілю рамного типу. Суцільноскляні вітрини складаються із загартованого скла, товщина яких варіюється від 8 до 12 мм, які з'єднуються методом «стик в стик». Також розрізняють вітрини по дверцятам, які можуть бути одно - або двостулковими, відкотними або маятниковими. Скло, товщина якого від 6 до 8 мм, в основному використовується в вітринах, що складаються з рамного профілю. Вони бувають прозорими, напівматовими або обклеєні плівкою.

В залежності від форми вітрин, вони можуть бути пристінними, острівними (у цьому випадку товар може бути оглянутий з будь-якого боку), кутовими і навісними. Щоб додатково захистити товар, передбачається функція замикання за допомогою ключа.

Вітрина пристінного зразка має свої переваги, наприклад, з її допомогою не тільки можна вигідно демонструвати товар, але і складувати продукцію, так як передбачений додатковий шафка накопичувального виду. Бічні стінки таких вітрин можуть виготовлятися з ДСП або скла.

Для підкреслення пропонованої продукції передбачається наявність вбудованої підсвічування, яка може представляти собою світильники або низьковольтну систему освітлення. Багато моделі пристінних вітрин не оснащуються освітлювальними приладами, але при цьому, є можливість монтажу ламп денного освітлення або світильників точкового виду.

Вибираючи певну модель вітрин, необхідно керуватися практичністю і власною фантазією. Чималим попитом користуються і вітрини острівного типу, якими відрізняються своїми формами, і бувають багатогранними, циліндричними, прямокутними, овальними, квадратними. Щоб виділити пропонований товар максимально вигідно, вітрини оснащуються додатковими функціями: можуть обертатися, мати полочную підсвічування, ніжки регульованого виду, різне число полиць, можливість монтажу сигналізаційною системи і так далі.