Ножівка Stanley Jet Cut Приблизно два роки тому я придбав ножівку Stanley Jet Cut з дрібним зубом, яка змінила в моїй майстерні стару вітчизняну. Порівняння, на жаль, було не на користь нашого виробу.

Stanley має меншу вагу, її полотно, хоча і тонке, але досить пружне, пластикова рукоятка має силіконову вставку, тому рука під час роботи не ковзає.

Але найголовніше - це заточення і конфігурація зубів. Вони мають тригранну лазерну заточку, тому пила, як обіцяє виробник, повинна служити в п'ять разів довше звичайного, а швидкість пиляння - зрости у кілька разів. На своєму досвіді переконався, що це дійсно так. Першою «жертвою» нової пилки стала 8-міліметрова фанера. Враження було таке, що не пиляю 8 мм, а максимум два.

Але висока швидкість розпилу - не єдина позитивна якість цієї пилки. jet Cut - дуже точна ножівка. Я не пригадаю випадку, щоб полотно відхилилося від ризики або площину розпилу, «завалилася» в яку-небудь сторону. Завдяки дрібному зуба край і площину виходять дуже рівними і в більшості випадків не вимагають додаткової обробки. Ще з допомогою Stanley jet Cut можна, як кажуть, «ловити міліметри».

Я відпилював від «вагонки» маленькі фрагменти шириною 1,3-1,4 мм (заради інтересу спеціально поміряв штангенциркулем). Ножівкою я пиляв деревину впоперек, вздовж і під кутом по відношенню до волокон. Хоча пила і не має статусу універсальної, з усіма завданнями впоралася успішно. Крім деревини, працював з АСП, фанері, оргалиту, пластику. Результати дуже хороші.

Тепер про рукоятці. Вона має два скосу у місці сполучення з полотном. Ці скоси утворюють з обушком пилки кути в 90 і 45 градусів, що дозволяє користуватися пилкою як косинцем. Всі перераховані властивості дозволяють економити час і сили, дуже якісно виконувати роботи. Засмучує одне - нічого вічного немає.

Після кількох напружених сеансів експлуатації гострота зубів зменшилася, а це означає, що через якийсь час доведеться купувати нову пилу Stanley jet Cut. Чому? По-перше, тому, що перезаточенню вона не підлягає, по-друге, тому, що іншим інструментом я працювати вже не хочу.

Коментарі профі: Ножівки Stanley Jet Cut по праву вважаються одними з кращих. Судячи з усього, читач використовує модель Jet Fine Cut з дрібним зубом (11 зубів на дюйм), яка забезпечує більш чистий пропив. Її відмінна особливість - рукоятка червоного кольору.

Якщо потрібно інструмент, що забезпечує ще більш швидкий пиляння, а чистота реза - якість не пріоритетне, можна порекомендувати ножівку з більш крупним зубом (7 зубів на дюйм) тієї ж форми, але з жовтою ручкою. За бажанням можна вибрати ножівку довжиною від 35 до 55 див.

Зараз у продажу з'явилися ножівки з покриттям полотна Appliflon, яке, крім захисту металу від корозії, яка знижує тертя при пилянні в 1,5-2 рази, що дозволяє збільшити швидкість роботи.

Поряд з моделями Jet Cut з тригранної заточуванням зуба Stanley пропонує ножівки без гарту зубів. Вони дешевше, заточуються і (при належному догляді) термін їхньої служби більш тривалий. Однак порівняно з Stanley Jet Cut швидкість пиляння знижується майже в два рази, зуби затупляются приблизно в п'ять разів швидше, значно збільшується зусилля, потрібне для виконання того ж обсягу роботи.

Якщо ж вам потрібно www.fasonka.info, тоді можу вам порекомендувати один дуже хороший інтернет магазин ось він www.fasonka.info сам там беру не разу не пошкодував.