Міжкімнатні арки відмінне рішення для сучасного інтер'єру Різного виду арочні конструкції, як відомо, при облаштуванні сучасних інтер'єрів користуються досить-таки солідним попитом, що, втім, зовсім не дивно, адже вони здатні зробити абсолютно будь-яке приміщення набагато більш оригінальним і привабливим.

Однак, при цьому, крім того, що подібні спорудженні найчастіше виступають виключно як елемент декору, вони ще й сприяють істотному візуальному збільшення габаритів самого отвору.

З чого виготовляються арочні вироби

Зараз з'явилося досить багато різноманітних підприємств і фірм, що займаються облаштуванням подібних конструкцій. При цьому, як правило, в ході їх виготовлення найчастіше застосовуються спеціальні плити з МДФ, покриті особливою декоративною плівкою ПВХ.

Що стосується малюнка на плівці, то він зазвичай виконується у вигляді імітації різних порід деревини, найбільш поширеними серед яких вважаються:
- Дуб;
- Горіх;
- Венге;
- Вільха.

Окрім цього, такого типу споруди також досить часто виконуються і під подальше фарбування. У подібних ситуаціях споживач власноруч підбирає найбільш оптимальне колірне рішення для своєї арки, що, природно, дуже зручно і, одночасно з цим, досить практично. До того ж, такі споруди, в разі необхідності, можна досить легко перефарбовувати в інші колірні відтінки, істотно змінюючи тим самим їх зовнішній вигляд.

Різновиди міжкімнатних арок

Міжкімнатні арки відмінне рішення для сучасного інтер'єру
Даного типу конструкції зазвичай поділяються на кілька окремих різновидів:
- Класичні. Такі споруди зазвичай виконуються у вигляді півкола і чудово виглядають майже у всіх приміщеннях;
- У стилі модерн. Даного типу арки мають напівкруглим склепінням, з досить невеликий дугою арочного отвору;
- Портального типу. Подібні конструкції зазвичай виготовляються у формі прямокутника і найчастіше застосовуються виключно в офісних приміщеннях.

Найбільш значущі переваги арок

В ході облаштування інтер'єрів такі арочні конструкції застосовуються вже досить тривалий час, і їх популярність, при цьому, з кожним роком лише продовжує збільшуватися.

І це, звичайно ж, зовсім не випадково, адже подібні споруди:
- Візуально розширюють отвір і суттєво збільшують обсяг безпосередньо самого приміщення;
- Служать у вигляді стильного і вельми оригінального прикраси інтер'єру;
- З легкістю можуть застосовуватися в абсолютно будь-яких приміщеннях;
- Здатні робити житло по-справжньому неповторним і унікальним.