Тип зварювання MMA www.dt39.ru здійснюється за допомогою електричної дуги. Для роботи достатньо підключити прилад до побутової розетки. Компактний апарат зручний для домашнього використання.

Мала вага і довгий дріт дозволяють працювати їм на висоті. Прочитавши прикладену інструкцію, будь непрофесіонал швидко навчиться працювати з пристроєм. Даний спосіб відрізняється невеликою витратою електроенергії. Це робить вид зварювання mma придатним для домашнього користування.

Зварювальні інвертори ММА на dt39

У нашому каталозі представлений ряд моделей китайського та італійського виробництва. На сайті передбачена можливість сортування апаратів за параметрами:

 • Найменування апарату

 • Напруга

 • Зварювальний струм

 • Потужність

 • Вартість.
 • Діапазон зварювального струму: від 130 до 250 А. Робоча напруга становить 220-230 Ст. Покупець може вибрати прилад за максимальної потужності з інтервалу значень 1,5-7,6 кВт. Більшістю моделей виконується не тільки www.dt39.ru, але і аргоннодуговая.

  Характеристики та доступні опції зварювального процесу

  В описі до продукту наведено головні технічні характеристики. Зварювання здійснюється постійним струмом. Інверторна технологія реалізується за допомогою високочастотних IGBT транзисторів. Точність регулювання сили струму забезпечується використовуваним принципом PWM модуляції. Така технологія дозволяє створити легкий підпал і стійкість дуги. Система автоматичного захисту відключає подачу струму при перегріві або скачках напруги. Оператор отримує інформацію про стан пристрою від світлового індикатора.

  Апарати з функцією TIG здійснюють вид зварювання типу mma виробів із звичайної і неіржавіючої сталі, кольорових металів. Присутність у назві маркування DC означає використання всіх типів електродів. Опція «гарячий старт» (HOT START) застосовується для спеціальних електродів і забезпечує швидке запалювання дуги. Система ANTI-STICKING протистоїть перегріву електродів і прилипання їх до деталей. Швидкість і якість зварювання підвищується завдяки ARC FORCE. Ця функція покращує дифузію матеріалу електрода в метал вироби.

  У продажу є універсальні агрегати, такі як інвертор напівавтомат Spark MIG MMA TIG-200. Це найважчий з представлених апаратів. Максимально розвивається потужність і робочий струм мають середні значення.

  Відвідувач сайту може отримати купон на знижку 5%. При замовленні товару по знижці клієнту вручається також карта постійного покупця.