Консоль для передпокою Традиційні шафа-купе і тумба для взуття стають шаблонної обстановкою для безлічі передпокоїв. Навіть зважаючи на те, що моделі, кольору і фактури значно відрізняються.

Чому б не урізноманітнити обстановку? www.neomebel.ru додасть в інтер'єр незвичайний колорит. Цей вузький столик на декоративних ніжках настільки витончений і незвичайний, що відразу приверне увагу гостей і повідає про хороше почуття стилю і смаку господарів.

Консолі можуть бути виконані зі скла, пластику, штучного каменю різних порід дерева. Може бути використана позолота, різьблення, інкрустація коштовним та напівкоштовним камінням, перетворюючи меблі в предмет мистецтва. Красиві ніжки теж є особливим елементом декорування.

Для невеликого приміщення краще вибрати компактну приставну модель. Вона кріпиться до стіни і не займає багато місця, може бути доповнена поличками і шуфлядами, так що цілком вмістить всі необхідні господарські або туалетні приналежності. Доречно буде поставити на неї настільну лампу. Вона забезпечить м'яке світло і затишок при вході в квартиру. Для тісному передпокою краще підібрати кутову модель. Вона виконує ті ж функції при набагато більшої компактності.

Консоль для передпокою може бути виконана у вигляді навісний полки. Одна або кілька вкорочених ніжок прикрашають її і не є опорою. Така модель створює враження легкості і легкості, може бути виготовлена в будь-якому стилі. Вона підходить для інтер'єрі в будь-якому стилі, не захаращує приміщення.

Для великого приміщення підійде окремо стоїть модель. Вона являє собою вузький столик на чотирьох ніжках або двох широких. Досить стійка, тому може розташовуватися в будь-якому місці, поруч зі стіною або далеко від неї. Красиві тематичні сувеніри, світильники декоративні свічки стануть прекрасним доповненням інтер'єру.

Зазвичай консоль в передпокої розташовують під навісним дзеркалом. Це цілком логічно. Але краще купити чи замовити відразу повний комплект меблів. У нього ще можуть входити вішалка і табурет. Якщо дозволить фантазія і площа, список легко розширити. Адже ніщо не створює таку гаму, як предмети в комплекті, відмінно доповнюють один одного. Необхідно також враховувати при виборі стиль і колір інших складових інтер'єру передпокою.

Стаття підготовлена за матеріалами сайту товарів для дому www.neomebel.ru