Мармур класичне рішення для облаштування інтер'єру Особливо широкої затребуваністю, в наші дні, при облаштуванні інтер'єрів стали користуватися матеріали, істинно натурального походження. Хоч вони і мають досить суттєву вартість, їх неймовірна привабливість і абсолютна екологічність змушують дуже багатьох сьогодні, свою перевагу віддавати саме цими матеріалами, до яких, як раз і відноситься сірий мармур.

Чому саме мармуру віддається особливу перевагу

Найголовніша особливість такого мінералу полягає в тому, що він відрізняється своїм особливим благородством і неймовірну привабливість. Крім того, цього матеріалу також притаманні і такі переваги, як істотна міцність, еластичність і доступність в обробці. Як раз саме з-за того, що мармур відносно легко пиляється, шліфується і полірується, з нього можна створювати вироби будь-яких конфігурацій.

Найчастіше мармур, звичайно ж, застосовується при облаштуванні ванн і інших приміщень, де показник вологості перевищує встановлену норму. Обумовлено це тим, що подібний матеріал відноситься до категорії абсолютно водонепроникних матеріалів. Крім того, завдяки чудовій термостійкості, він також досить активно використовується і при облицюванні камінів.

Ще одна дуже цінна особливість мармуру полягає в тому, що він відрізняється досить солідною довговічністю. І це зовсім не дивно, адже подібний матеріал має надзвичайно високими міцнісними показниками. Час над мармуром практично не має влади – лише через багато десятків років на його поверхні можуть почати з'являтися ледь помітні зміни.

Мармур класичне рішення для облаштування інтер'єру
Застосування мармуру в сучасному інтер'єрі

Мармур, у разі його використання при облаштуванні інтер'єрів, здатний досить непогано гармоніювати з такими сучасними матеріалами, як метал і скло. Як раз саме з-за цього він і вважається чудовим варіантом при оформленні приміщень в стилістичному напрямку хай-тек. Практично всі елементи в таких інтер'єрах, зазвичай відрізняються максимальною суворістю геометричних форм та наявністю відполірованих поверхонь, що дає можливість їм відмінно гармоніювати з мармуром.

Неймовірно гармонійно даний матеріал також виглядає і в таких стилях інтер'єру, як модерн і арт-деко. Крім того, особливим способом відполірований мармур досить активно використовується і при оформленні інтер'єрів у східних стилістичних напрямках. Завдяки наявності у такого матеріалу неймовірно рівною блискучої поверхні, дизайнерам, в даній ситуації, з легкістю виходить створювати в приміщеннях особливу казкову атмосферу.