Арматура для монтажу розеток і вимикачів Розетка, як і вимикач, передбачає приховану або відкриту проводку. В залежності від типу проводки залежить спосіб їх монтажу. Вибір будівельних інструментів для робіт також залежить від того, на які стіни буде встановлено обладнання.

Деякі умови дозволяють встановлювати розетки і зовсім не використовуючи підручні матеріали.

Встановлюємо розетки і вимикачі при відкритій електропроводці

У цьому випадку варто звертати увагу на те, з якого матеріалу складаються стіни. У випадку з рівною і негорючою стіною, виготовленої з цегли або бетону, можна монтувати розетки без застосування арматури. Силові кабелі, що застосовуються в електропроводці, що включають в свій склад yugtelekabel.ru доступний в спеціалізованих магазинах або в інтернеті. У разі такого монтажу можна скористатися дюбелями і перфоратором. Якщо облицювання виконана кахлем, то її не варто пробивати, інакше підуть тріщини, тому застосовуємо свердло (попередньо включивши на перфораторі ненаголошений режим).

У випадку, якщо стіна зводилася з використанням горючих матеріалів, або її поверхня недостатньо рівна, то в цьому випадку знадобиться використання арматури, роль якої грають ізолюючі підкладки.

Арматура для монтажу розеток і вимикачів
Більшість розеток, які продаються в магазинах, вже включають в комплект дане виріб, який являє собою шматок пластику. Якщо стіна з дерева – це класична міра безпеки. А якщо стіна з буграми, то цей елемент відтворює рівну поверхню, що дозволить розетки і вимикачі максимально рівно прилягати до поверхні. Ізолюючі підкладки застосовуються тільки в тих випадках, коли монтаж проводиться на стіни з горючих матеріалів, інакше вони грають суто декоративну роль.

Встановлюємо розетки і вимикачі при прихованій електропроводці

У цьому випадку, якщо використовуються розетки для відкритої проводки, то можна скористатися ізолюючими матеріалами. Але в цьому випадку кінцевий результат буде виглядати не кращим чином, тому рекомендується скористатися відповідними виробами.
Монтувати проведення такого типу можна декількома способами: за допомогою гвинтів і распорочных лапок. Для багатьох розеток, які випускаються сучасними виробниками, доступний і той і інший метод монтажу.

Арматура для монтажу розеток і вимикачів
Якщо стіна суцільна, то не обов'язково використання підрозетників (не підходить для дерев'яних поверхонь). Для цього необхідно пробити в стіні отвір, вставити в нього розетку, розперти лапки і закрити корпус.

Гвинтове кріплення вважається більш надійним, але він передбачає обов'язкове застосування підрозетників. Монтується таким чином: пробивається отвори, яке промащується гіпсом, після чого вставляється підрозетники, і після висихання можна кріпити розетку за допомогою гвинтів. Даний спосіб є найбільш популярним.