Як встановити гвинтові сходи Гвинтові сходи – це сходова конструкція, яка складається з забіжних ступенів. Такі сходи можуть бути виготовлені з дерева, скла, металу або з комбінації даних матеріалів.

Гвинтові сходи можуть бути з центральною стійкою і на тятивах.

Можна villanuovo.ru зайшовши в Інтернет. Гвинтові сходи цілком може стати центром і родзинкою будь-якого приміщення і, крім того, виконувати корисну функцію. Ви можете самостійно встановити у себе в квартирі гвинтові сходи й упорядкувати своє житло.

Починається установка сходів з монтажу ступенів, які треба встановлювати, починаючи з верхньої частини стійки, і рухатися вниз до її основи. Ступені треба кріпити на спеціальні гнізда, після чого необхідно встановити опору, призначену для стійки, а також поручні. Для їх установки є отвори, розташовані з зовнішнього боку ступенів. Перила дозволяють всієї конструкції знайти стійкість і жорсткість.

Як встановити гвинтові сходи
Коли ви завершите роботу з поручнями, поручнем і ступенями, варто зайнятися зовнішньою майданчиком сходи, яка надійно закріпляється скобами. Потім потрібно приступити до вирівнювання ступенів, причому кожна наступна сходинка повинна злегка перекривати попередню. Вирівняні сходи варто закріпити за допомогою сходових вертикальних стійок.

Необхідно з'єднати спіральний поручень зі стійками поручнів. А в завершенні монтажу гвинтових сходів треба розмістити декоративну верхівку на центральному стрижні, закріпити сходову стійку і ще раз затягніть шурупи і болти.