Створюємо дитячу для новонароджених двійнят Якщо вам так пощастило, що на світ з'являться відразу двоє малюків, варто заздалегідь передбачити інтер'єр дитячої кімнати для двох новонароджених. Перш за все, потрібно правильно вибрати ліжко.

Якщо у вашій дитячій мало місця для двох окремих ліжок, можна придбати одну загальну. В ній, як правило, є перегородка, правда вона не дуже міцна. Все таки краще поставити дві поруч. Це буде зручніше і для мами і для самих маленьких.

Якщо малюки будуть заважати один одному спати, можна переставити одну ліжко подалі або унести зовсім в іншу кімнату. Якщо ви обмежені фінансово, на перших порах можна обійтися однією, якщо діти добре засинають разом. Звичайно, якщо у вас різностатеві близнюки, можна дуже красиво оформити дві ліжечка. Одну зробити в рожевих відтінках, іншу – в синіх, і об'єднати балдахіном, наприклад, білим. Це буде дуже мило виглядати.

Пеленальник і комод можна поставити один на двох. Якщо, звичайно, у вас дуже багато одягу для малюків, то тоді доведеться купувати два комода. А, ось сповивального комода точно достатньо одного. Все одно мама буде переодягати дітей по черзі. Замість сповивального комода можна обійтися і звичайною широким ліжком або кріслом.

Тут, до речі, зручно буде годувати грудьми двійнят, використовуючи спеціальні подушки. Весь інтер'єр для двійнят можна оформити в одному стилі і кольорі, хоча, якщо у вас хлопчик і дівчинка, оригінально буде виглядати дитяча в двох відтінках. Таке оформлення кімнати буде підкреслювати вашу подвійне щастя.