Вибираємо тумбу під телевізор Телевізор можна зустріти в кожному домі, будь він старим або новим, рідкокристалічним або кінескопним, великим або маленьким. Сучасні моделі вигідно відрізняються від своїх більш давніх побратимів своєю функціональністю і розмірами, які ростуть як на дріжджах.

У разі, якщо ви плануєте придбання такої побутової техніки, то ви напевно замислювалися про те, яке місце його краще встановити. Стара меблі в якості підстави, по правді кажучи, не дуже підходить для установки ультрасучасного телевізора. До того ж, велика ймовірність що меблевий гарнітур просто не витримає навантаження.

Вибираємо тумбу під телевізор

Ідеальне місце, куди можна встановити телевізор – спеціально призначена для цієї мети тумба, яка відрізняється своїм стилем, компактністю і надійністю. На даний момент такий елемент меблів широко проводиться, і доступні найрізноманітніші моделі, що відрізняються як формою (кутова, прямокутна, інтегрована), так і виконанням (зі скла, металу, дерева, ДСП). Великий асортимент товарів доступний за цим посиланням - mebelceny.ru. У зв'язку з цим, дуже важливо зробити правильний вибір, відштовхуючись не тільки від розмірів техніки, але і від навколишнього інтер'єру кімнати.

Яких габаритів повинна бути тумба

По суті, цей параметр залежить від ваших уподобань, ніхто не змушує підганяти розміри тумби чітко під телевізор. Однак, в плані естетики і надійності, краще вибирати тумбу, яка буде порівнянна з габаритами телевізора, або трохи ширше. До речі, є таке поняття як «візуальне оману», зрозуміти яке можна наступним чином: ви, приходячи в магазин меблів, натикаєтеся на вподобану модель, але вона здається вам занадто маленькою. Ключове слово – здається, тому що всі вироби, розташовані у великому приміщенні, візуально виглядають меншими.

Навантаження на тумбу

Перш ніж купувати виріб, поцікавтеся у продавця, який весь воно здатне витримати. У разі, нехай навіть невеликих перевантажень, тумба просто може не витримати вагу телевізора, що призведе до поломки як меблів, так і дорогої техніки. Крім телевізора, на тумбочку можуть встановлюватися й інші побутові прилади, тому вона повинна витримувати більшу вагу, ніж важить сам телевізор окремо. Даним параметром приділяється максимум уваги, якщо у вашій сім'ї є діти.

Обсяг тумби

Конструкція виробу може бути найрізноманітнішою, що також важливо, поряд з витривалістю і розмірами тумби. Наприклад, вона може передбачати наявність додаткових тумб або ж полиць. Часто вдома є велика кількість журналів і дисків, які можна надійно заховати в такий відсік.

Матеріали, використовувані для виготовлення тумб під телевізор

Сучасний ринок меблів, як і будівельних матеріалів, росте з кожним днем, тому в продажі зустрічаються скляні, металеві, дерев'яні та інші варіанти тумб. Виходячи з цього, можна підібрати таку модель, яка «зіллється» з інтер'єром кімнати, а можна вибрати яскраву, яка буде акцентувати на собі увагу. Тут при виборі необхідно відштовхуватися тільки від своїх почуттів і побажань.