Теплообмінники вищої якості Для створення максимально комфортних умов в будинку, особливо в зимовий період часу допомагають теплообмінне обладнання для опалення. Саме через них відбувається передача тепла від міської мережі безпосередньо до самим споживачам.

У зв'язку з цим такого роду пристроїв повинні підбиратися ретельно і виключно професіоналами своєї справи. Щоб такий товар зміг прослужити вірою і правдою не один рік поспіль.

Тут можна замовити високоякісні теплообмінники для опалення за досить низькими цінами. Інженери компанії також пропонують свої послуги для проведення необхідних розрахунків і вибору оптимального температурного режиму, враховуючи при цьому такі чинники як

 • підрахунок реальних температур теплоносія;

 • перевірка запасу теплообмінної поверхні;

 • всі норми з монтажу та проектування.
 • Основні варіанти теплопостачання

  На даний момент у нашій країні існує кілька варіантів організації опалення

 • за залежною схемою – сам теплоносій з мережі потрапляє безпосередньо до споживача. Такий варіант бюджетний і простий в експлуатації (недоліком такого варіанту є той факт, що він практично не підлягає ніякому регулювання);

 • по незалежній схемі – теплообмінник у даному випадку виступає сполучною ланкою між споживачем і тепломережею. Теплоносій не потрапляє відразу до споживача, а лише віддає свою енергію води, яка проходить по опалювальним приладам. Це дає можливість розділити всі контуру і не витрачати воду, підготовлену тепломережі.
 • Теплообмінні пристрої

  Теплообмінником є такого роду пристрій, який здатний передавати тепло від одного носія температурного до іншого. Даного роду агрегати використовуються в багатьох промислових галузях і користуються величезним попитом. Він також є незамінним обладнанням, як у комунальному господарстві, так і в енергетиці.

  Перейшовши по даному електронною адресою http://termoprom.com.ua/produkt/heatexchengers можна детальніше ознайомитися і пластинчастий теплообмінник придбати за найнижчими цінами. Тут вас чекає просто величезний і різноманітний асортимент, з якого кожен охочий зможе вибрати оптимальний і найбільш ефективний варіант.

  Сервіс на вищому рівні компанії

  Завдяки простому інтерфейсу будь-який клієнт зможе розібратися в представленому асортименті та оформити замовлення. Якщо все-таки виникнуть які – небудь труднощі, тоді ви завжди зможете звернутися за допомогою до менеджерів компанії. Вони з радістю допоможуть вам у вирішенні нюансів, а також підберуть відмінний варіант.