Найбільш підходящі матеріали для оббивки дивана Текстиль – найпотужніший засіб, з допомогою якого можна декорувати інтер'єр. Він дозволяє створювати різні настрої і вносити поправки в загальний стиль.

Варто зазначити, що центральним предметом меблів практично в кожному будинку або квартирі є диван, тому на його прикладі розглянемо варіанти оббивок, за якими, до того ж, не потрібен особливий догляд. Нижче ознайомимося з популярними і базовими матеріалами. На даний момент доступний широкий вибір самих різних матеріалів, але, тим не менш, вони відносяться до однієї певної категорії або є імітацією. Чималий асортимент сучасних диванів доступний за наступним посиланням - http://mebli-glance.com/myagkaya/duvan/divan-bunio-2fbk_3435/.

Найбільш підходящі матеріали для оббивки дивана

Шкіра

Даний матеріал може бути штучним і натуральним. Відзначимо, що завдяки сучасним технологіям доступно виробництво штучної шкіри, яка навіть в деяких випадках перевершує за якістю натуральний аналог. Що стосується зовнішнього вигляду такий оббивки, то він може бути різним – м'ятою, тисненим, лакованим, матовим, оздоблена малюнком або імітує собою інший матеріал, наприклад, замшу або тканину.

Якщо ви вибрали шкіру, то необхідно розуміти, що у неї є властивість прилипати. Коли такий диван є основним, то не завжди їм комфортно користуватися в жарку пору року. Крім цього, за шкірою доведеться якісно доглядати, а стилістика оформлення не передбачає використання пледів і покривал. Єдиний варіант – декорування за допомогою контрастних подушок.

Замша

Також може бути з натуральної і штучної. Замша відрізняється своїм неперевершеним, затишним і розкішним зовнішнім виглядом, незвичайною текстурою і тим, що вона приємна на дотик.

При виборі даного варіанти оббивки відразу ж варто придбати необхідні засоби по догляду за матеріалом. Якщо грамотно і вчасно доглядати за замшею, вона не принесе вам зайвих клопотів і буде радувати довгі роки. Якщо передбачається оббивка для часто використовуваного предмета меблів, то в цьому випадку рекомендується вибрати більш темний відтінок замші.

Оксамит

Даний матеріал є тканиною, яка відрізняється м'якої пухнастої поверхнею. Якщо передбачається більш довгий ворс матеріалу (від 3 до 7 мм), то такий виріб носить назву велюр. Подібна оббивка ідеальна для диванів, які відрізняються своїми складними формами. По дизайну матеріал може бути найрізноманітнішим – однотонний, тиснений, з набивним малюнком і так далі.

Щоб зробити диван вишуканих і розкішних, можна сміливо вибирати цей варіант оббивки. Необхідно пам'ятати, що велюр і оксамит вигідніше виглядають в темних відтінках, наприклад, це може бути синій, баклажановий або чорний колір.

Жаккард

Такий вид тканини є безворсовиє і часто відрізняється складністю плетіння і багатоколірністю візерунка. Подібний матеріал на даний момент користується неабияким попитом, так як йому властиві багато якостей – він міцний, стійкий до зносу, невибагливий і завдяки йому можна задіяти різні дизайнерські ідеї.

Жаккард є універсальним варіантом оббивки, тому він може бути задіяний багато де. Дизайн такого матеріал може відрізнятися, тому слід підбирати найбільш оптимальний варіант і ту гамму, яка вам подобається більше за інших. Варто пам'ятати і про контрастах, тому відмінно виглядатимуть на дивані подушки, оббиті жаккардом, але в іншій гаммі або інший насиченості.