Чим покрити власний двір Ще на етапі покупки кожен відчуває почуття невизначеності – як за, так і проти є безліч думок, але якщо ви все-таки вирішили придбати свій будинок, а не квартиру, буде ще багато роботи.

В квартирі від вас потрібно лише знайти грамотних «ремонтників», які зроблять інтер'єр таким, яким вам хочеться, в домі ж роботи куди більше – крім внутрішнього оздоблення необхідна ще й зовнішня, також варто облаштувати свій дворик.

Не залишиш же там просто грунт, який лише навіває тугу своїм зовнішнім виглядом і створює враження незакінченого будови. Таку картину ви можете спостерігати на етапі будівництва приватних будинків і котеджів в будь-якому селищі, потім все звичайно ж облагороджують територію, так як жити з комфортом в «недоделке» - себе не поважати.

Одним з животрепещащих питань є вибір покриття для дворика. Звичайний асфальт або щебінка вкрай непрактичні, так і виглядають негарно, куди краще підходить тротуарна плитка, що володіє безліччю позитивних властивостей. Її швидко і легко класти, в разі чого – вона демонтується, наприклад, коли необхідно здійснити якісь ремонтні роботи.

Сучасні екземпляри, виготовлені з дотриманням всіх норм, вкрай живучі. Не руйнуються під впливом високих і низькі температури, а також при фізичних навантаженнях (машина, що стоїть у дворі тощо). За ціною теж все непогано – плитка доступна практично кожному, хто хоче отримати «на виході» гарний дворик. До того ж радує широкий вибір – є різнокольорові варіанти з самою різноманітною текстурою.