Ознаки надійності забудовника Купівля нового житла використовуючи сервіс сайту smn72.ru вимагає грунтовного підходу. Первинний ринок нерухомості стрімко розвивається, і сьогодні набагато більш вигідно придбати квартиру від забудовника.

Причому при купівлі первинки на нульовому циклі будівництва, квартира обійдеться вам приблизно на 30% дешевше. Але, первинний ринок сповнений ризиків, і головний з них – це «нарватися» на недобросовісного забудовника, який не виконає своїх обіцянок. Як же правильно вибрати будівельну компанію, щоб купити квартиру своєї мрії?

Вибираємо забудовника – документація

У добросовісної будівельної компанії повинен бути повний порядок у документації. В офісі фірми повинні надати для ознайомлення проектну документацію, ліцензії на ведення будівельних робіт, реєстрації, права на земельну ділянку. Якщо вам відмовлять і не пред'являть документи для перегляду, то це сигнал про те, що у забудовника немає необхідних документів.

Публічність будівельної компанії – головна ознака надійності

Кожна велика компанія-забудовник, на 100% впевнена в належній якості споруджуваного нею житла, буде всіляко намагатися оприлюднювати будь-яку інформацію про себе і своїх проектах. В інтернеті і в пресі, по телебаченню повинна з'являтися реклама компанії. Ви легко знайдете багато інформації про вибраний забудовника, якщо фірма дійсно надійна і будує якісне житло.

Участь у конкурсах – це ще одна ознака надійності забудовника. Перемоги в конкурсах, грамоти – все це свідчить про високу якість роботи компанії.

Реальні ціни на житло

Ні одна фірма не може працювати собі в збиток і продавати житло дешевше його собівартості. Якщо вам запропонують купити новобудову за привабливою ціною, яка буде набагато нижче, ніж ціни в інших забудовників, то краще відмовтеся від покупки. Ціни на якісне житло повинні бути тільки ринковими. Занадто низька вартість квадрата житла – це сигнал про те, що забудовник намагається швидше розпродати свої квартири, так як у нього є які-небудь проблеми.

Партнери будівельної компанії

Обов'язково дізнайтеся, чи підтримує будівництво вашого новобудови фонд, і не акредитована чи новобудова в великому банку. Якщо ви дізнаєтеся, що будівельну компанію підтримують відомі і солідні партнери, то це вірна ознака 100% надійності забудовника. Вдалого вам вибору!