Офіс в стилі mid-century Навіть солідні компанії при оформленні офісів намагаються відійти від того, щоб дотримуватися класичного стилю інтер'єру. В особливості, якщо мова йде про творчу майстерню або домашньому кабінеті.

У наш час кожен може обставити своє робоче місце так, як забажає, в будь-якому стилі. У сьогоднішній статті розглянемо особливості такого стильного нині оформлення як mid-century. В СПб зараз діє сайт, який дозволяє швидко знайти необхідний для роботи офіс - найтиофис.онлайн/район/приморський/, що може бути корисно при переїздах.

Офіс в стилі mid-century

Стиль, який підійде будь-якому офісу

Mid-century відрізняється тим, що в цьому стилі можна оформити як домашній кабінет, так і корпоративний офіс. Приміром, коли вам потрібно оформлення окремого офісу, можна згадати про фільми 70-х років, про приватних детективів і сищиків – саме в такому стилі оформлялися їх кабінети. Для більшої солідності і серйозності для обшивки стін можна використовувати дерев'яні панелі. Альтернативний варіант – фарбування поверхонь насичено синім, білим, сірим або зеленим кольором. Глянсова лаковані меблі в таких інтер'єрах відрізняється особливою ефектністю.

Якщо ви бажаєте зробити інтер'єр більш дорогим і підкресленим, можна встановити в офісі колоритне крісло або диван, виконаний в стилі 70х років. Важливо, щоб у нього була м'яка оббивка і витончені дерев'яні ніжки. У будь-якому випадку ретро-меблі ніколи не виглядає по дешевому.

Коли оформлюється домашній робочий кабінет, то в плані інтер'єру слід дотримуватися таких суворих правил. У цьому випадку простору для фантазії навіть більше.

Оформлення домашнього міні-офісу

На даний момент домашні робочі кабіни оформляються в приміщенні в різних кімнатах, це може бути спальня, балкон або вітальня. У будь-якому випадку, яку кімнату ви б не вибрали, при оформленні слід дотримуватися загальної концепції дизайну інтер'єру. Що стосується мзс-сенчури, то даний стиль є цілком дружелюбним». Він відмінно поєднується з багатьма сучасними напрямками, які характерні використанням натуральної деревини в інтер'єрі.

Особливості вибору меблів

Основною відмінною рисою цього напрямку є безпосередньо меблі. А це означає, що краще відразу відмовитися від комп'ютерного столу, виконаного з МДФ. Всі столи повинні бути виконані з натуральної деревини, причому покритої лаком. Якщо є можливість, краще вибирати модель з висувними ящиками. Під стать столу над ним можна розмістити кілька полиць, також виконаних з натурального дерева.

При виборі стільця слід відмовлятися від варіантів, які передбачають коліщатка. Для переконливості стилю і гармонійно інтер'єру дизайнери радять зупинити вибір на стільці з округлою формою і звичайними ніжками.

Особливості декору

Кричущі прикраси і аксесуари в таких інтер'єрах краще не розміщати, адже робочий кабінет, як мінімум – не є місцем для розваг. Приміром, було б непогано встановити настільну лампу в дусі 70-х, підвісити кілька горщиків з квітами, а на стіні розташувати гарну картину в строгій рамці. З першого погляду таке оформлення може здатися дещо нудним, але це не так, особливо, якщо ви будете дотримуватися єдиного стилю.