Переваги сендвіч панелей На ринку матеріалів для будівництва в даний час є велика різноманітність, але з великої множини необхідно відзначити сендвіч панелі, які в останні роки стали широко використовуватися в сфері будівництва.

Сендвіч панелі складаються з двох аркушів, виготовлених з металу, між даними листами розташовується шар теплоізоляції. У вигляді зовнішніх сторін у панелях застосовується сталь оцинкованого типу, проте є панель з гіпсокартону, пластізола та поліестеру. Матеріалом для теплоізоляції найчастіше є мінеральна вата, пінополіуретан або пінополістирол.

Переваги панелей досить великі, будівництво виконується при використанні цього матеріалу дуже швидко, через легкість монтажних робіт і невеликої ваги. Сендвіч панелі є пожежобезпечним матеріалом і не здатні підтримувати горіння. Вони екологічні і безпечні, не містять у своєму складі токсичних речовин, не вимагають витратних додаткових оздоблювальних робіт.

Сендвіч панелі поділяють на два типи: покрівельні та стінові. Перші застосовуються для створення різноманітних дахів. Покрівельний тип панелей складається з тонкої листової сталі і має покриттям полімерного типу. Покрівля з цього матеріалу має тривалий термін експлуатації.

Сендвіч панелі відрізняються привабливим зовнішнім виглядом. Сьогодні випускаються панелі різної палітри кольорів, що дозволяє підібрати необхідний відтінок для інтер'єру. При застосуванні панелей у вигляді зовнішніх стін не потрібна додаткова обробка і теплоізоляція, що є основним аспектом при невеликих фінансових можливостях.

Сендвіч панелі з легкістю піддаються різним типам обробки. Також з-за високого показника звукоізоляції в даному матеріалі його застосовують для перегородок та стін внутрішніх приміщень будівлі.