Полімерні газонні решітки для створення зелених парковок

Нове слово в ландшафтному дизайні – газонні решітки з полімерних матеріалів. Це унікальний виріб, за допомогою якого можна в короткі строки створювати красиві газони на будь-якій території.


Основні переваги газонних решіток


Решітка має сітчасту структуру і викладається по площі майбутнього газонного покриття. На ринку представлені моделі з отворами різного розміру і форм, що дозволяє кожному споживачу підібрати той виріб, який ідеально підходить для вирішення поставлених завдань.


Пристрій газону з допомогою сітчастих грат не вимагає великих витрат і являє собою дуже простий процес, в ході якого потрібно засипати викладені вироби і засипати грунтом. Решітка захищає рослинність від фізичних впливів, зводить до мінімуму ймовірність просідання грунту і виникнення ерозії грунту. В інтернеті можна знайти покрокову технологію про те, як створювати газон.


При використанні сітки на пологому схилі, виріб захистить грунт від осипання. Решітки користуються дуже високим попитом за рахунок широкої сфери застосування, якісних характеристик і властивостей:


  • захист газону від автошин та інших фізичних впливів;

  • стійкість до ультрафіолету і перепадів температур;

  • проста і швидка установка, доступна вартість;

  • незначна вага (спрощує процес транспортування).

На сайті www.resursltd.ru можна придбати газонну решітку і докладніше ознайомитися з застосуванням і якостями вироби.


Як створити «зелену» паркування в умовах мегаполісу?


Полімерна сітка забезпечує захист грунту від вимивання. Термін служби виробу становить кілька десятків років. Особливу якість решітки – це висока міцність, що дозволяє полімерному покриттю витримувати серйозні навантаження – до 200 тонн на один квадратний метр.


Виріб знайшов широке застосування в самих різних умовах:


  • дитячі майданчики і спортивні центри;

  • паркові території і заміські будинки;

  • сквери та тротуари міста, торгові центри та ін.

Одна з основних областей застосування решітки – це створення екологічних «зелених» парковок у містах. В умовах мегаполісу складно створити зелений куточок, але якщо використовувати полімерну сітку, ця проблема буде вирішена. Досить укласти на грунт сітчасте покриття, щоб захистити траву від шин автотранспорту. Як підсумок – це відмінна можливість створювати додаткові повноцінні місця для паркування, одночасно вирішуючи актуальну задачу озеленення міста.