Керамограніт і його характеристики В першу чергу, керамограніт відрізняється своєю невисокою вартістю. Застосовуючи його в будівництві, можна сильно заощадити. На відміну від природного каменю, даний матеріал не впливає на остаточну ціну ремонту, навіть при великій витраті.

Вже багато було сказано про те, що керамограніт протистоїть вологості і низьких температур. Звідси випливає, що його експлуатація зовні нічим не заборонена. Навпаки, він буде чудово виглядати в обробці фасаду, а також доповнювати собою інші матеріали забудови.

Забезпечуючи стін будинку захисні функції, керамограніт зберігає довговічність і для себе. Виробники матеріалу врахували всі ймовірні чинники, які можуть негативно на нього вплинути, і збільшили йому параметри міцності. Що стосується зносостійкості, то вона залишається на висоті тривалий час, зберігаючи матеріалу гарний зовнішній вигляд.

Керамограніт настільки сподобався будівельникам, що вони більше віддають перевагу, ніж натуральний камінь. З іншого боку, натуральне виріб не йде з ринку оздоблювальних матеріалів. Йому також знаходять гідне застосування, поєднуючи з більш практичними і дешевими покриттями.

Доповнює керамограніт і різна колірна забарвлення, чого не завжди можливо з природним каменем. Інтерпретуючи гаму відтінків, можна створити будь-який образ стилістики. Матеріал добре піддається обробці і не деформується під тиском тяжкості. З часом він міцніє, набуваючи ще більшу стійкість від повсякденних факторів навколишнього середовища.