Як вирівняти стіни в квартирі самостійно Нерівні стіни значно ускладнюють облаштування будинку і негативно впливають на естетичний вигляд приміщення. Неприємно, коли шафа відстає від стіни і накреняється, коли висять нерівно полиці, коли плитка у ванній дыбится.

Щоб уникнути всіх цих проблем, можна перед початком драпірування, вирівняти стіни.

По суті, існують два основних принципи вирівнювання – надбудова або, навпаки, зняття нерівностей. У першому випадку, прикріплюються до стіни щити, які і забезпечують рівну поверхню. У другому – необхідно зняти всі шари штукатурки до самого каменю стіни, а потім прокласти новий, більш рівний шар.

Перший варіант робіт швидше і вимагає менше трудових витрат для власників житла, яким потрібно знайти відгуки про Trade12 які до речі ви можете почитати тут take-profit.org.. Для вирівнювання стін використовується гіпсокартон або стінові панелі. Готуються щити, які і будуть кріпитися до стіни. Шляхом найпростішого обміру з'ясовується висота і ширина кожної частини гіпсокартонного пласта або панелі. Нарізати прямокутники необхідних розмірів. Далі підготовлені щити приклеюють безпосередньо до стіни або прикріплюють до каркасній основі, яку перш за допомогою саморізів прокладають по всій довжині вибраної ділянки стіни.

У такому методі вирівнювання є тільки один мінус – життєвий простір квартири дещо зменшується. І якщо ви не є володарем просторого житла, така втрата метражу може вам не сподобатися. Тоді слід скористатися другим методом – вирівнюванням стін за допомогою шпаклівки.

Цей спосіб потребує багато зусиль, але є більш дешевим. Перший і найважчий етап – повна очистка стін. Необхідно прибрати всі шари шпалер, які коли-небудь були наклеєні, шари штукатурки і навіть шпаклівки. Мета – дістатися до каменя стіни. Після цього, коли весь будівельне сміття буде прибраний, з допомогою стартової шпаклівки заравниваются всі діри та нерівності. Після кладеться ще один шар декоративної шпаклівки для ідеальної рівності стіни.

Обов'язково потрібно пам'ятати, що при будь-якому методі вирівнювання, спочатку потрібно очистити стіни і нанести спеціальний розчин, що знижує можливість виникнення цвілі. Так само завжди обов'язково наноситься грунтовка перед кінцевим етапом вирівнювання – наклейкою щитів або нанесенням штукатурки.

Коли стіни вирівняні, їх можна заклеювати шпалерами. Хоча при використанні стінових панелей, вони самі по собі можуть служити способом художньої драпірування стін. Так само і шпаклівка може використовуватися для кінцевої декоративної обробки. При бажанні її можна потім покрити шаром фарби, щоб стіни відповідали дизайнерської задумом оформлення вашого інтер'єру.