Системи гарячого водопостачання та опалення AUSTRIA EMAIL Компанія AUSTRIA EMAIL розпочала свою діяльність більше 150 років тому. Правда, спочатку займалася виключно виготовленням www.postroil.com для австрійського королівського двору...

Часи змінюються - сьогодні AUSTRIA EMAIL є одним з провідних підприємств не тільки в області освітлювальної техніки, але і одним з визнаних лідерів у виробництві емальованих виробів, продукції для захисту навколишнього середовища (різні типи www.postroil.com, використовувані як для вивозу побутового сміття, так і спеціально для медичних відходів), а також нагрівачів води та систем опалення та гарячого водопостачання. За технологією компанії у всьому світі щорічно виготовляється більше одного мільйона найрізноманітніших виробів.

Системи гарячого водопостачання та опалення AUSTRIA EMAIL
Що стосується конкретно систем гарячого водопостачання та опалення, то сьогодні практично жоден виробник не обходиться без «ноу-хау» компанії - способу Vacumail, який гарантує високий ступінь захисту нагрівачів води від корозії. AUSTRIA EMAIL щорічно поставляється великим оптовим фірмам і монтажним підприємствам понад 160 тисяч нагрівачів води, причому близько 40 відсотків за кордон.

На російському ринку офіційним представником компанії є акціонерне товариство АСГАРД-ТЕРМО. Фірма пропонує вітчизняному покупцеві повний спектр водогрійного обладнання AUSTRIA EMAIL - починаючи від недорогих малопотужних водонагрівачів (серії EUROPLUS) і закінчуючи справжніми гігантами, потужності яких достатньо для водопостачання навіть невеликих підприємств.

Системи гарячого водопостачання та опалення AUSTRIA EMAIL
Весь спектр послуг АСГАРД-ТЕРМО орієнтований на комплексне обслуговування: разом з котельним та водонагрівальним www.postroil.com одночасно можна придбати всі необхідні супутні приналежності й аксесуари.

У тому числі металопластикові труби KISAN, що виготовляються за сучасною технологією польською компанією S. K. S. PIPES KANCZUGA і різні типи насосів відомої німецької компанії GRUNDFOS.

Для південних регіонів Росії АСГАРД-ТЕРМО пропонує сонячні батареї, які можуть бути використані як джерело живлення для водонагрівачів серії VACUTHERM.

Компанія Медиасфера - найбільша агентство займається інтернет-рекламою і розробкою сайтів, працює з 1997 року в області створення сайтів з 2003 року - в просуванні сайтів тому www.media-sfera.com у цій компанії одне з найбільш перспективних. Послуги компанії: створення і підтримка сайтів, пошукове просування, контекстна і медійна реклама, просування в соціальних мережах, аналітика та консалтинг інтернет-проектів.