Свердловина на воду вартість Свердловина – це джерело постійного водопостачання на заміських ділянках, в котеджних селищах і на підприємствах, віддалених від центральних мереж та й ціна буріння свердловин в Тюмені цілком адекватна і її може дозволити собі кожен.

Дані споруди поділяються на 2 види. Піщана свердловина на воду облаштовується в середньому за 2-3 дні. Максимальний показник глибини в ній не перевищує 20 м. Піщані свердловини широко використовуються на територіях з вапняковим грунтом. Термін дії споруд становить приблизно 6 років. В умовах безперервної експлуатації піщана свердловина на воду, вартість якої при мінімальних витратах становить 2000 рублів за прогонный метр, може прослужити понад 10 років. За допомогою таких систем водопостачання на приватних територіях споживачі отримують 0,4-1 м3 води за 1 годину.

Свердловина на воду вартість
Свердловина на воду вартість

Для артезіанських свердловин на воду характерна висока продуктивність і хороша водовіддача. Дебіт даних споруд варіюється від 1 до 3 м3 за 1 годину. При такій продуктивності допускається одночасне функціонування 3-5 водорозбірних точок в будинку. Артезіанська свердловина є надійним джерелом чистої води. Обладнана сучасними обсадними колонами з металу і пластика, свердловина експлуатується протягом 45-50 років. При цьому на якість її роботи не впливають погодні умови. Крім того, артезіанські свердловини можна використовувати з перервами. Мінімальна вартість свердловини на воду даного типу становить 2000-2400 рублів за прогонный метр. Вода, яка надходить з артезіанської свердловини, не містить забруднюючих речовин від мінеральних добрив і з каналізаційних стоків.

Відстань від місця буріння артезіанської або піщаної свердловини до житлових господарських споруд повинна становити не менше 1 м. Між водоносним спорудою і септиками потрібно закласти більше 10 м.