Способи автономного енергозабезпечення заміського житла Енергопостачання заміського будинку в наші дні – зовсім не проблема. Однак зіткнувшись з цією проблемою, багато власників житла за містом стикаються з великою кількістю питань.

Отже, щоб швидше можна було зробити вибір, необхідно знати найпопулярніші варіанти енергозабезпечення:

#10102; Якщо недалеко від будинку розташовуються лінії електропередач, то краще всього провести електрику в будівлю від них. Якщо є можливість підключити електроенергію саме так, то краще зупинитися на цьому способі, адже він дешевше і безпечніше всіх інших.

#10103; Автономно, тобто електроенергія надходить в житло з допомогою энергогенератора. Цей прилад працює завдяки бензину чи дизельного двигуна. Також це може бути вітрогенератор, який виробляє енергію з допомогою лопатей. Вони приходять в рух за рахунок поривів вітру.

#10104; Змішане енергозабезпечення передбачає собою комбіновану подачу електрики. Тобто в будинок підведені дроти від центральної мережі, але в той же час присутні додаткові конструкції, що подають електроенергію в моменти відключення основного джерела.

Автономний метод енергопостачання набагато зручніше, так як він мобільний і незалежний від сторонніх чинників. Особливо він стає актуальним для людей, чиї будинки знаходяться у віддаленій місцевості від лінії електропередач. Адже в цьому випадку підключити електрику стане вельми дорого. Також цей спосіб зручний тим, у кого бувають постійні збої і відключення енергії.

Однак у автономного енергозабезпечення є і мінуси. Так, генератор повинен постійно працювати цілодобово і без перерв, а також він повинен мати достатньо мотогодин і при цьому витрачати якомога менше палива.

Саме із-за таких істотних недоліків автономний спосіб енергопостачання недоступний для більшості середньостатистичних споживачів. Адже якісна техніка коштує чимало грошей. Також, постійно працюючий генератор, потребує постійної дозаправку, а це значить, що виникає потреба зберігання пожежонебезпечних речовин в будинку.

Саме в залежності від місця розташування заміського будинку і від фінансових можливостей його власника, слід вибирати більш відповідний спосіб енергозабезпечення будівлі. Головне, який би варіант не був обраний, дотримувати всі правила безпеки.