Поліурітанового піна кращий сучасний теплоізолятор Якщо подивитися на сучасне будівництво, то можна побачити велику кількість різних матеріалів, які використовуються для створення теплоізоляційних шарів у житлових приміщеннях.

Так, наприклад, одним з найбільш популярних є такий теплоізолятор, як поліуретанова піна. Вона – яскравий представник того, як сучасні технології впливають на будівельні матеріали, удосконалюючи їх характеристики.

Давайте в стислості розглянемо основні особливості спіненого поліуретану. Приміром, хотілося б вказати на гідрофобність піни. Це означає, що даний матеріал відштовхує воду, не пропускаючи її в свою структуру.

До речі, якщо вам потрібна різка металу, то її можна замовити фахівцям. На сайті expo-metallik.ru ви можете замовити лазерну резку металу і багато іншого. Природно, раз ППУ належить до групи теплоізоляційних речовин, то і показники теплопровідності прагнуть до мінімальних значень. Але що виділяє спінений поліуретан на тлі аналогічних матеріалів?

По-перше, еластичність, завдяки якій можна укласти шари нестандартної форми. ППУ також не утворює шви при укладанні і володіє при цьому прекрасною адгезією. Незважаючи на те, що теплоізолятор є похідним полімерів, це не означає, що ППУ небезпечний для навколишнього середовища. Ні, він належить до групи екологічно чистих матеріалів.

Найчастіше поліуретанову піну використовують для створення теплоізоляційного шару у перекритті даху. Фахівці не раз наголошували, що ППУ дозволяє заощадити аж до 50% на цьому етапі будівництва (звичайно ж, слід враховувати професіоналізм робітників і їх досвід роботи з даним матеріалом). Слід зазначити, що піна чудово проникає у важкодоступні місця, тим самим помітно «обганяючи» своїх конкурентів.

Поліурітанового піна кращий сучасний теплоізолятор
За рахунок особливої структури ППУ в приміщенні не утворюється конденсат, як це часто буває у випадку використання старих методів утеплення.

Також вона дозволяє використовувати теплоізолятор у місцях з підвищеною вібрацією. Незважаючи на те, що пінополіуретан легкий, він чудово переносить вібрацію і не відлипає від поверхні базового шару.

У виробництві використовуються тільки екологічно чисті матеріали. Виробник спеціально проводить ряд аналізів на токсичність, перш ніж випустити піну на ринок. Завдяки цьому можна бути впевненим у тому, що спінений пінополіуретан не буде чинити негативний вплив на здоров'я мешканців будинку.

Таким чином, можна говорити про те, що ППУ – це сучасний теплоізолятор, в якому поєднується безпека, зручність і відносно невисока ціна.