Дерев'яні навіси, переваги і правильний монтаж Якщо мова йде про навісі, то необхідно розуміти, що дана конструкція потрібно для того, щоб забезпечити захист від опадів та іншого, що може впасти зверху.

Найчастіше такий елемент встановлюється біля входу в будинок. З його допомогою можна забезпечити захист автомобілю, що стоїть або зробити комфортну річну обідню зону. До речі, для будівництва навісу на даний момент використовуються найрізноманітніші матеріали. У цій статті ознайомимося з особливостями навісів, для виготовлення яких бралася натуральна деревина. Дерев'яні навіси у великому асортименті пропонує компанія «DaxWood».

Дерев'яні навіси, переваги і правильний монтаж

Навіс з деревини та його особливості

Відразу ж відзначимо деякі позитивні якості дерев'яних навісів:

• вони надійні і довговічні;
• екологічні та естетичні;
• їх легко встановлювати;
• завдяки їх використанню значно економляться кошти.

Якщо ви вирішили звести подібну конструкцію на території заміського будинку та не знаєте який матеріал використовувати, в першу чергу слід відштовхуватися від показників міцності і довговічності. При суворому погляді можна відзначити, що, якщо навіс робиться з металу, даний матеріал просто з часом почне іржавіти, чого не скажеш про натуральній деревині. Дерево, звичайно, з-за своєї натуральної природи, також піддається багатьом чинникам, але її можна захистити за допомогою спеціальних розчинів, які доступні в будь-яких будівельних магазинах. Негода обробленій деревині не страшна.

Будь-які дерев'яні конструкції за замовчуванням відрізняються теплотою і естетичністю, тому такі вироби виходять затишними.

Ще однією перевагою можна відзначити той факт, що для монтажу потрібен мінімальний набір інструментів і знань. Все, що вам потрібно – ножівка і молоток.

До речі, деревина за вартістю набагато доступніше того ж металу, черепиці або полікарбонату. А на монтажі, як було сказано вище, можна заощадити, зробивши все своїми руками. Таким чином сімейних бюджет значно зберігається.

Якщо дивитися з точки зору естетики, то якщо будинок зроблений з зрубу, то на його території краще всього встановити навіс саме деревини, який буде доповнювати основну споруду.

Процедура монтажу дерев'яного навісу

Відразу варто обмовитися, що навіс може стояти окремо або прилягати до будинку.

Окремо стоять навіси характерні тим, що для них потрібні стійки-опори. Неважливо, на якій відстані конструкція буде встановлюватися від будинку, потрібно 4 стійки з додатковими опорами. Дані матеріали ретельно обробляються спеціальними засобами, що подовжують експлуатаційний термін.

Після цього бруси необхідно закопати в грунт. Щоб підвищити стійкість і надійність навісу передбачаються стяжки, що мають вигляд горизонтальних перемичок зверху і знизу навісу.

Для облаштування даху найчастіше застосовується черепиця або ондулін. Якщо є зайві кошти, краще використовувати деревину.