Види огорож для заміських будинків Вибір огорожі – важливий момент не тільки з точки зору захисту заміського будинку і ділянки від посягань зловмисників, але і в естетичному сенсі, оскільки вдало обрана огорожа є прекрасним доповненням до загального дизайну будинку і присадибної території.

Якщо необхідна медична техніка, то можна звернутися на emt1.ru. В даний час проводиться установка заборів з різних матеріалів – дерева, металу, бетону, цегли, сітки. Вельми популярними стають ковані огорожі, адже в цьому випадку є майже необмежений вибір візерунка і форми. Кована металева огорожа надійна, і, одночасно, створює відчуття легкості і витонченості. Сучасні майстерні в змозі виконати металеву огорожу різної висоти – в залежності від побажання замовника вона може бути від півтора до п'яти метрів. Деталі кованого паркану зазвичай монтуються між кам'яних, цегляних або металевих стовпів.

Види огорож для заміських будинків
Більш доступна за ціною встановлення парканів з сітки рабиці. Така огорожа виглядає естетично, вона міцна, стійка до корозії, легко монтується – протягом декількох годин можна захистити досить велику площу. Але вона не завжди гармонує із загальним стилем заміського будинку і не захищає від сторонніх поглядів.

Дерево завжди було популярним матеріалом для зведення огорож. Сучасні огорожі виготовляються із деревини хвойних порід, обробленої спеціальним просоченням. Щоб така огорожа служила довше, вона потребує регулярного фарбування, також необхідно вчасно видаляти траву під дерев'яним парканом, так як вона збирає вологу. Огорожа може бути прикрашена різьбленими стовпами. Можна купити паркан у готовому вигляді, вірніше, придбати секції, які потім легко встановити.

Надійним захистом будинку і ділянки є бетонний паркан. Він складається з плит, вставлених у спеціальні пази на опорних стовпах, в свою чергу укріплених на підставі – «стакані». Плити можуть бути прикрашені різноманітним геометричним орнаментом, який дещо згладжує ваговитість паркану.

Альтернативою бетону є новий матеріал – архітектурний фібробетону, стійкий до утворення тріщин. Надійним і красивим може стати паркан з цегли. Для її установки потрібна закладка фундаменту з бетону і зміцнення там опорних стовпів, які непомітні, так як теж обкладаються цеглою.

Таким чином, замовник має можливість широкого вибору матеріалів для встановлення міцною і красивою огорожі на своїй ділянці.