Елегантний, грунтовний... Незвичайність

Архітектурний задум В основу архітектурного рішення покладено багатокутний план з парадним входом на одному з кутів будинку та огородження з нержавіючої сталі про які можна почитати тут argo-pk.ru.

Ліворуч і праворуч від входу передбачені житлові зони. Тераса включена в зону вітальні. І як результат: привабливі асиметричні контури приміщень та «щедре» планувальне рішення.

Комфортабельність

Розділені функціональні зоныТщательно продуманий план чітко розмежовує будинок на зони: для відпочинку і активну, що дозволяє членам сім'ї займатися своєю справою, не відчуваючи перешкод з боку інших. Просторе планування приміщень, відповідає самим високим вимогам.

Елегантний, грунтовний...
Практичність

Резерв приміщень під дахом Якщо ви зупините свій вибір на варіанті даху з нахилом скатів 38°, то можете отримати будинок з вітальнею, спальнею, робочим кабінетом та приміщенням для дозвілля в мансардному поверсі. Під дахом можна влаштувати мансарду. Тоді загальна житлова площа складе 245 м2 (див. варіант 1).


Елегантний, грунтовний...
Пристрій будинку в плані

Ванна кімната має форму, ідеальну для установки комфортабельній кутової ванни (див. варіант 2). Велика вітальня-їдальня (загальна площа — понад 57 м2) виходить вікнами в сад і завдяки своїй асиметричній формі забезпечує чіткий поділ простору на окремі затишні зони.


Студія під дахом

На мансардному поверсі можна влаштувати додаткову житлову зону, наприклад, з просторою студією, двома іншими кімнатами і ванною. Пізніше поверх можна реконструювати з урахуванням конкретних умов.

За матеріалами журналу "ДІМ"