Ванни з цінних порід дерева Вибираючи ванну ми зазвичай розглядаємо варіанти чавунного, сталевого або акрилової, але про дерев'яної і думки не виникають.

Ми звикли вважати, що дерево і вода-несумісні.

Під дією вологи деревина набухає, пліснявіє і гниє, або просто розсихається і для виготовлення сантехніки абсолютно непридатна. Проте варто згадати, з чого зроблені витончені яхти, служать своїм господарям багато років! Значить, зробити співіснування дерева і води мирним все ж можливо..

Прагнення багатьох внести у своє життя більше натурального і природного зробило затребуваним і дерев'яні ванни, завдяки яким ванна кімната може стати найзатишнішим місцем у будинку.

Виробники сантехніки з дерева взяли на озброєння багатовіковий досвід кораблебудування, використавши його у виготовленні дерев'яних ванн, природно, удосконалили відповідно з досягненнями сучасних технологій.

Для виробництва годяться тільки породи деревини, які володіють високою вологостійкістю — дуб, тик, венге, палісандр. Їм необхідні спеціальні просочення, герметики та клеї, які використовуються при виготовленні яхт. Досить дорогу і складну технологію збирання та обробки запатентувала компанія City Wood .

Ванни king's Bath, зібрані з щільно прилеглих один до одного елементів, що складають абсолютно цілісну структуру з плавними лініями. Деревина гладко відполірована і в окремих випадках додатково вкрита лаком, що робить її фактуру додатковим декоративним елементом.

Якщо дотримуватися умов експлуатації, ванна king's Bath буде радувати власників первозданною красою дерева довгі роки при дотриманні умов експлуатації. Але це відноситься тільки до «правильної» продукції.

При використанні більш дешевої і вологостійкої деревини та іншої технології така сантехніка прослужила б зовсім недовго, втративши зовнішній вигляд або рассохшийся за «просте» протягом декількох місяців.

Правила догляду за ванною нескладні, але їх, звісно, потрібно дотримуватися. Поверхню не можна дряпати і мити з використанням миючих засобів з абразивами і активними речовинами (хлором, ацетоном, лугом, кислотою і т. д.). Температура приміщення, де встановлена ванна, повинна бути +18-24 °С, а вологість — 45-60 %.