Як побудувати паркан З давніх часів людина захищає своє житло за допомогою паркану. Але раніше це були примітивні конструкції, а зараз цілком ґрунтовні споруди, несучі свою архітектурну навантаження.

Вони стали досконалішими, складніше і надійніше. Сьогодні кожен сад, котедж та приватний будинок оточений парканом.

Для забору можна вибрати різноманітний матеріал. Найголовніше в будівництві паркану – грамотно вибрані і встановлені стовби. Люди, які хочуть зробити www.zagorodi.ru власними силами, у своїх силах впевненості немає, слід скористатися допомогою фахівців у сфері будівництва. Простими словами, найняти робітників для будівництва паркану. Вони виміряють ділянку, спільно з вами підберуть матеріал, а потім привезуть і побудують паркан.

Як побудувати паркан
Як вже було сказано, в першу чергу, при виборі матеріалів, потрібно звернути увагу на стовпи. Термін придатності забору буде залежати в основному від них. Стовпи встановлюються заздалегідь заготовлені ями, приблизно 1 метр глибиною. Вони можуть бути дерев'яними, металевими, цегляними, залізобетонними або з азбоцементних труб. Кожен з матеріалів має свій плюс або мінус.

Наприклад, щоб збільшити термін дерев'яних стовпів, потрібно обов'язково обробити їх нижню частину, яка в результаті потрапляє в грунт. Не дарма ще в стародавні часи, нижню частину дерев'яних стовпів обпалювали, і ніколи не залишали дерево без обробки. У сучасному світі, дерево стали обробляти розігрітим бітумом. Залізобетонні і металеві стовпи не вимагають особливої обробки. Однак, обробка нижньої частини бітумом не буде зайвою.

Далі на стовпи кріпиться основна частина огорожі. Вона може бути з дерев'яних дощок, паркану або частоколу, сучасного профільного листа, залізобетону, цегли, а так само з сітки рабиці.