Запірно-регулююча арматура Honeywell Корпорація Honeywell - один зі світових лідерів в області розробки і впровадження новітніх технологій, освоєння космосу, літакобудування та створення нових матеріалів.

Серед основних напрямків компанії є і побутові теми. Так, водоочисне обладнання (фільтри, клапани), вироблене на заводі Honeywell Braukmann в Німеччині, підходить для установки як в житлових будинках, так і на підприємствах.

Основний напрямок діяльності фірми -фільтри, але крім них компанія випускає редукційні клапани. Нерідко ці два пристрої поєднуються в одному корпусі, і тоді механічне очищення води супроводжується захист системи від різких перепадів тиску. Величину тиску на виході редуктора задають обертанням регулювального маховика.

Запірно-регулююча арматура Honeywell
У деяких моделей для цієї мети передбачена спеціальна шкала, що дозволяє з високою точністю виставляти потрібне значення. На зразках, позбавлених такої, положення регулятора вибирають досвідченим шляхом. На корпусі приладів передбачені спеціальні патрубки для підключення манометрів, придбаних окремо.

У список виробленої продукції входять також кульові крани для систем опалення та охолодження, зворотні і регулюючі клапани для систем опалення, водопостачання та кондиціонування.

Якщо вам потрібна якісна і недорога спецтехніка з Китаю, і потрібно щоб це були shaanxi-td.ru. Тоді компанія shaanxi-td.ru зможе поставити вашій фірмі самоскиди, тягачі, міксери, шасі і запчастини Shacman (Шакман, Shaanxi, Шанкси) на території РФ і багато іншого.