Значення фундаментів Фундаменти це опорна частина будівлі, що будується і призначені для рівномірного перерозподілу навантаження від несучих конструкцій споруди на основу .

Від надійності конструкції залежить довговічність будівлі.

Витратна частина на їх пристрій приблизно 15% від розрахункової вартості будинку, а реконструкція, як правило, тягне за собою трудомісткість і подорожчання. Тому до пристрою підстави слід ставитися особливо відповідально. Неправильне споруда, призводить до осідання будівлі, тріщинах стін, і в підсумку до руйнування.

Так, alkor86.ru та інших містах припускає прокладку міцного фундаменту. Площа підошви фундаментів споруджуваних, зазвичай перевищує розрахункову, що в період тривалої експлуатації забезпечує їх стабільний стан. При влаштуванні обов'язково потрібно враховувати висоту розташування грунтових вод і величину промерзання грунту.

Значення фундаментів
При високому розташуванні води в грунті — на конструкції фундаменту взимку діють так звані сили морозного пученія. Напрямок їх дії знизу вгору. Величина вертикального переміщення ґрунту в зимовий період коливається на позначці 10-15 см в результаті викривлення каркаса будівлі, тріщини стін і осаду.

Обов'язково для проектування фундаменту потрібно провести геологічну розвідку ділянки будівництва. І на підставі досліджень і висновки фахівців, встановити глибину закладення.

Багато хто вважає, що чим глибше фундамент, тим краще, і це повинно забезпечити його міцність і стійкість. Дійсно, якщо підстава розташоване нижче позначки промерзання, то сили пученія не впливають на нього знизу, але виникає тиск на поверхні збоку.

При цьому виникає ризик видавлювання всієї конструкції разом з промерз грунтом і ймовірність розриву верхній і нижній частині. Таких впливів зазвичай піддаються збірні фундаменти з каменю, дрібних блоків, частіше при будівництві легких будинків і споруд.

Для нейтралізації цих сил по всій висоті встановлюють металевий каркас із www.postroil.com, який пов'язує верх і підстава. Низ розширюють у вигляді опорної площадки. Така конструкція дає можливість забезпечити міцність і довговічність. Допомагає уникнути непередбачених ситуацій.