Продаж обладнання для басейну в інтернеті

Компанія ТОВ «Хомробот» в спеціалізованому інтернет-магазині homerobot.ua реалізує сучасну техніку для вашого будинку та басейну. Тут можна придбати не тільки надувний, каркасний, гідромасажний басейн, але і сучасне обладнання для басейну виробництва компаній зі світовим ім'ям.

За допомогою нього можна підтримувати штучний водойму в порядку, забезпечувати оптимальну для нього температуру води, автоматично управляти допоміжними технічними системами. Додаткове обладнання та аксесуари дозволяють упорядковувати навколишнє басейн територію, перетворити акваторію в справжній домашній оазис. Обираючи продукцію у нас, вас порадує доступна ціна і якісний сервіс.


У нашому магазині здійснюється продаж:


  • теплообмінників, електронагрівачів води;


  • насосів і компресорів, запчастин для них;


  • систем фільтрації та дезінфекції;


  • систем осушення повітря;


  • гейзерів, протитечії, фонтанів і інших додаткових аксесуарів;


  • з'єднувальних труб, комплектуючих до них, стимеров, форсунок;  • сходів, гірок, невеликих водоспадів;  • приладів для підсвічування.


homerobot.ua - це пріоритетний напрямок у роботі компанії. Однак цим не обмежується наша діяльність. Так як підбір, монтаж техніки повинен проводитися професійно, фахівці компанії допоможуть на кожному етапі покупки. Ми проводимо консультації, підбираючи потрібний товар, надаємо безкоштовне сервісне обслуговування на деякі види продукції.


Важлива перевага нашого магазину - демократична ціна. Перевірте це, порівнявши наш прайс з цінами компаній-конкурентів. Якщо ви знайдете обладнання для басейну, ціна на яке буде дешевше, мова, швидше за все, йде про підробленому товар китайського виробництва. Його не варто купувати, так як крім матеріального, вам буде завдано і моральну шкоду. Компанія HomeRobot дорожить своєю високою репутацією, реалізуючи тільки оригінальне обладнання для басейнів від відомих виробників.


Продаж сучасного високоякісного товару, професійна технічна підтримка, доступна ціна, оперативність в обслуговуванні - дозволяють зробити співпрацю з нами зручним, комфортним. Купуючи обладнання для басейнів в магазині компанії ТОВ «Хомробот» ви забезпечені водними процедурами круглий рік.