Як вибрати недорогий тример На присадибних ділянках, що потребують регулярного косіння трави, з настанням весняно - літнього сезону, слід оснастится підходящим інструментом для цього: так як дорога косарка не всім по кишені, то можна вибрати недорогий тример бензинового типу - цілком прийнятний варіант для даних робіт.

За порадою фахівців, при виборі недорого тримера слід звернути увагу на одну з наступних моделей:

1. Huter GGT-1000T. Продукція даного виробника ось вже кілька років є дуже популярною серед власників дачних ділянок. Дані косарки найчастіше мають підвищену потужність, що оберігає двигун від перегрівань, тим самим значно збільшує тривалість служби інструментів. Потужність агрегату – 1,35 л. з, комплектація складається з ножа, наплічного ременя, котушки з волосінню. Рукоять має велосипедний тип, званої «рогами». Завдяки такій потужності дачники косять цим інструментом не тільки високу траву, але також чагарники невеликого розміру і деревну поросль, для чого використовуються додані металеві ножі. Інструмент досить важкий – 8,8 кг, що й пояснює наявність наплічного ременя. З недоліків користувачі відзначають не дуже міцний пластик і слабкість котушки.

2. Champion T233. Менш потужний агрегат – 0,9 к. с. Має звичайну ручку і призначається для скошування трави не дуже великої висоти, що зазвичай і трапляється при регулярному догляді за ділянкою. Володіючи невеликою масою п 5,4 кг даний тример цілком може використовуватися і жінками. Головне – не допускати перевантаження, і не використовувати для боротьби з чагарниками.

3. PARTNER XS. Схожий інструмент, однак не має ножа, а штанга у нього – вигнута. Потужності в 1 л. с. цілком вистачає для робіт у дворі будинку, при цьому вага цього тріммера – 5 кг.

4. Ergomax BC-43E. Ціна агрегату трохи дорожче попередніх, проте відгуки на нього дуже позитивні. Оснащення включає в себе наявність ножа і котушки, рукоять має «рогатий» тип, при потужності 1,7 л. с. Ця потужна мотокоса добре справляється не тільки з травою будь-якої довжини, але і з чагарниками, жорстким бур'яном і т. п. Пристрій дуже добре і для постійної роботи, і для періодичних відвідувань дачної ділянки – характеристики інструменту дозволяють справлятися з великими обсягами роботи за

Як вибрати недорогий тример
короткий час. Однак вага в 7,7 кг в будь-якому випадку припускає паузи в роботі.

5. Ergomax GT-26E. Дана модель не така потужна, як попередня, проте вона має дещо інші функції. Тример оснащений D-подібної ручкою і призначений для скошування невисокої трави в невеликих обсягах. Відрізняється невеликою вагою, надійністю і дуже міцним пластиком, що відзначається користувачами. Маючи потужність 1 л. с. інструмент важить 4,5 кг. Дуже легко заводиться і функціонує: головне, не лізти з ним на дуже густі ділянки.