Габионные конструкції в ландшафтному дизайні Багато, хто має присадибну ділянку, часто замислюються про облаштування цієї ділянки. Але при цьому хотілося б і варто було б використовувати екологічно чисті будматеріали, що є важливо для природи і для нас самих.

Оскільки зовсім не хочеться використовувати будматеріали, які шкодять довкіллю. Так як від цього будемо страждати ми, наші рідні та близькі. Тому дане питання досить давно цікавить власників присадибної території.

rentspectrans.ru для очищення території стане відмінним рішенням, так як заощадить кошти, порівняно з її купівлею. Але нам пощастило. Сьогодні є досить багато будматеріалів, які допоможуть створити красивий і неповторний ландшафтний дизайн і також не нести ніякої шкоди навколишньому середовищу і нам самим. Найпопулярнішими, практичними і найбільш використовуваними є геосітки, георешітки, геоматы, геомембрани і матеріал геотекстиль. Також існує габіонів, який теж не варто обходити стороною.

Габіонів — це об'ємні вироби різної форми з дротяної крученої з шестикутними осередками сітки, призначені для формування габіонних конструкцій. Існує стереотип, що для побудови надійної конструкції необхідно щось бетонне, громіздке, дороге і величезне. З такою конструкцією ні про яку естетичності не може йти і мови. Вихід є — габіони. Вони можуть бути використані в якості декору і для будівництва інженерних споруд. Більш того, габіони можуть з легкістю поєднувати ці дві функції.

Габионные конструкції в ландшафтному дизайні
Габіони можуть використовуватися при будівництві парканів, оскільки практично кожен власник заміського будинку не проти мати величезний кам'яний паркан, який є чудовим доповненням до будинку. Однак для зведення такого паркану потрібно затратити чималий ресурс, як трудової, так і матеріальний. Виходом знову ж таки є паркан з габіонів. Вони не мають потреби в фундаменті і можуть витримувати чималі навантаження, що є досить недорого, красиво і практично.

Ще одним плюсом є зручність при транспортуванні. Габіони не вимагають багато місця і доставляються в складеному вигляді. На місці їх заповнюють каменем вручну. Габионные конструкції також є універсальними, тому що їх можна з'єднувати під будь-яким кутом. А щоб прикрасити такий паркан можна висадити уздовж невибагливі в'юнкі рослини, які додадуть елегантності вашого паркану.