Перфоратор Kress 750 PXC Переїхав в іншу квартиру в Москві (12-поверховий панельний будинок, споруди 70-х років) і зайнявся по мірі можливості і часу ремонтом. У цій квартирі електророзетки були встановлені майже на плінтусах, а вимикачі - звичайні радянські «дергалки».

Щоб їх замінити, довелося пробивати отвори в бетоні для подрозет-ників, а також вибирати паз під електропроводку. Аля цієї мети встановив в перфоратор бур DeWALT діаметром 16 мм.

Не можу сказати, бетон марки якої використовувався для плит перекриттів при будівництві будинку, але їх проходження вимагає невеликих, на мій погляд, зусиль. (За технічними характеристиками перфоратор має енергію удару 0-2,5 Аж. Буріння велося на першій швидкості і з максимальним числом обертів.)

Спочатку для змащування кінцевика бура використовував «Литол-24». Проте в процесі буріння на високих обертах бур дуже сильно нагрівався навіть при проходженні одного отвору (діаметр 16 мм; глибина - приблизно 50 мм), і мастило починала витікати з патрона. За інформацією, зазначеною на тюбику, її верхній температурний межа - 120 градусів Цельсія. Невже в процесі роботи бур розігрівається до такої температури?

Загалом, довелося після кожного отвору охолоджувати бур на повітрі 2-3 хвилини. Таким чином я пробив два місця під www.postroil.com. Після цього придбав мастило Makita спеціально для хвостовиків бурів і доліт (ціна на червень 2000-го -близько 130 руб. за 50 м). Зовсім інша справа - інший витрата (завдяки її чудовим планують і температурних властивостей), до того ж патрон «SDS+» став менше забруднюватися.

Робота перфоратора велася «професійно», загальна кількість годин www.postroil.com у день досягло 5 (з невеликими перервами, звичайно). Дуже раджу для змащування бурів і доліт застосовувати «макитовскую» змазку, яка за ціною вигідно відрізняється від «бошевской».

Використав свій Kress і для додаткових заробітків, машиною залишився задоволений. Загальний час роботи перфоратора (за моїми підрахунками) склало близько 70 годин на місяць. Після кожного робочого дня чистив патрон і продував щілини корпусу пилососом.

Перфоратор при правильній і грамотної експлуатації не має нарікань. Дуже зручний і надійний знімний мережевий кабель, що має довжину 4 м. Єдиний недолік - «добре» нагрівається ударний механізм.

Аля свердління невеликих отворів під дюбелі використовую бури DeWALT серії Extreme (діаметр 8 мм) і бур концерну Gedoke (діаметр 6 мм). Обидва ці свердла пройшли близько сотні отворів в бетоні (правда, без арматури). Якість їх виготовлення - відмінне європейське. Аовелось працювати і буром Diager Boostek Plus.

Його швидкість проходження - майже в 1,5 рази вище за ефективного відведення бурової мастила за допомогою подвійної спіралі. І ще, в режимі «шостого» довбання використовував долота SDS+ фірми Makita - раджу всім. Мої побажання: комплектувати Kress 750 PXC самоотключающимися при зносі щітками.

Якщо вам потрібно оформити недорогий spb.amondsmith.ru тоді рекомендую звернутися в офіс юридичної компанії Amond Smith Ltd в Санкт-Петербурзі!