Вироби для саду та городу Кожен власник заміського будинку, бажає створити на його території таку обстановку, яка зможе доставляти відмінний настрій не тільки домочадцям, а й гостям.

Адже багато жителів великих мегаполісів вибирають заміську життя, саме з тієї причини, щоб насолодитися свіжим повітрям і красивими краєвидами навколо.

Сад і город – це важливі території ділянки, тому їх необхідно красиво прикрасити, щоб вони виглядали затишно і привабливо. Тому потрібно включити фантазію і самостійно створити різні підробки, які прикрасять ці території. Природно, 1landscapedesign.ru також будуть мати оригінальний вигляд і радувати господарів.

Веселі мухомори для вашого саду

Завжди можна прикрасити сад яскравими різнобарвними мухоморами, які будуть привабливо і красиво виглядати. Зробити їх самостійно можна легко і просто, без особливих зусиль.

Вироби для саду та городу
Вироби для саду та городу

1.Потрібно лише пофарбувати пластикові кришки яскравими квітами в декілька шарів, після чого обов'язково просушити близько двох днів.

2. Далі скориставшись білою фарбою, тонким пензлем, необхідно намалювати чіткі білі кружечки на пофарбованої вами поверхні виробів, даючи тим самим можливість фарбі, як слід висохнути.

3. Кришки потрібно покрити водонепроникним лаком, так само чекаючи повного висихання.

4. Все що залишиться зробити, так це перевернути пластикову ємність догори дном, після чого приклеїти до них різнокольорові кришки, які вами і були створені.

Вироби для саду та городу
Такі підробки виходять красивими і привабливими, а значить, ви можете сміливо розміщувати їх по всій території вашого саду, красиво прикрашаючи його. У будь-якому випадку, ви обов'язково оціните ту красу, яка тепер буде панувати на вашій ділянці, і найцікавіше, що все це ви створили самостійно.

Чим ще можна прикрасити сад?

Як тільки ви станете розмірковувати над цим питанням, то обов'язково зможете зрозуміти, що необхідно зробити, щоб ваш сад став привабливим і затишним. Адже насправді, на його території можна розмістити різні вироби, які зможуть прикрасити його.

Наприклад, обов'язково потрібно встановити на території саду альтанку можна скористатися непотрібної меблями, яку в свою чергу, можна буде красиво оформити, так що, включаючи фантазію, у вас все вийде.