Ізоляція даху пароізоляційною плівкою Пароізоляційна плівка виконує надзвичайно важливі завдання у функціонуванні даху. Захищає ізоляцію, а також каркас від вогкості, цвілі і грибка. Незважаючи на те що вона не видно зовні, коли завершаться будівельні роботи.

Пар в будинках — абсолютно нормальне явище. Ніхто не може позбутися від нього. Формується він при купанні, прання або готуванні. Зважаючи на це, важливим питанням є належне забезпечення захисту будівлі. Коли волога пошкоджує термоізоляцію виникає необхідність в ремонті.

Ці неприємності можна запобігти, для цього використовується пароізоляційна плівка з боку горища, так як вона є прекрасним бар'єром для водяної пари. Укладають між утеплювачем і плитами обробки. Це призводить до зупинки водяної пари, яка утворюється в приміщеннях і проникає всередину даху, тобто у крокви і шар утеплювача.

Якщо матеріал, що використовується для утеплення, не буде адекватно захищений, то він не виконає своїх функцій. В момент, коли справа доходить до його вологості, він втрачає у своїй ефективності і, крім того, може також призвести до появи грибка і цвілі. Вибравши конкретну плівку, слід придивитися до її технічними параметрами і вибрати найкращий для себе, залежно від місця де її плануємо застосовувати і бажаного ефекту.

Ізоляція даху пароізоляційною плівкою
Ізоляція даху пароізоляційною плівкою

В залежності від того, яку перешкоду плануємо побудувати і від типу плівки, визначається площа шару пароізоляції. При застосуванні поліетиленових плівок — це кілька десятків метрів. Застосовують в житлових приміщеннях і активну пароізоляцію. Вона може підтримувати оптимальну кількість пари в будинку, це з одного боку, і фіксують його потік із приміщення в конструкцію даху, а з іншого — відводить його надлишок назовні.

Коли вологість в приміщенні постійно підвищена, це призводить до того, що вона негативно впливає на конструкцію будівлі — дерево починає гнити, сталь піддається корозії, опадає штукатурка, а будова все більше і більше втрачає тепло. Слід, однак, мати на увазі, що активну пароізоляцію допускається застосовувати тільки в тому випадку, якщо під покриттям знаходиться напівпроникна мембрана. Крім того, якщо хочемо суттєво знизити втрати енергії, варто спробувати застосувати пароізоляцію з алюмінієвим екраном. Вона має здатність відображати до 60% випромінювання і, крім того, є надзвичайно стійкою до механічних пошкоджень.